civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > SPOLSZCZENIE do Civilization IV: Warlords
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Status: Prince

Registered: Nov 30, 2005
IP: Logged
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #51]

bo kiedys wojewoda byl dowodca wojow

-
kliknij, aby uzyskaĂŚ wiĂŞcej
informacji[/URL]

Aug 08, 2006 at 15:57
Gadu-Gadu: 1201631
Print
Azazell
Status: Moderator

Registered: Jun 27, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #52]

hehe ale jak to brzmi Wojewoda :P nie tak jest dobrze jak przetlumacyzlismy

Aug 08, 2006 at 16:27

Print
LDeska
Status: Veteran

Registered: Feb 27, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #53]

Oświadczenie

Z powodu ciągłego usuwania i cenzurowania moich postów na tym forum usuwam treść wszystkich moich postów tutaj.
Nie zgadzam się na sytuację w której moim imieniem i nazwiskiem podpisywane są posty których treść jest modyfikowana przez REDAKCJĘ.
Oświadczam że zachowanie REDAKCJI jest żenujące i przypominające jako żywo działania państwa totalitarnego.
Dlatego z wielkiem żalem ale usuwam treść wszystkich moich postów tutaj i nie mam zamiaru tutaj nigdy więcej pisać (przynajmniej do czasu gdy REDAKCJA zmieni swoje podejście do użytkowników).

Pozdrawiam
Leszek Deska

[Edited by LDeska on Oct 02, 2007 at 14:44]

Aug 09, 2006 at 08:41
Gadu-Gadu: 5122571
XFire ldeska
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #54]

kleska --> cieszę sie że ci sie podoba nasze spolszczonko

mam sprawe jakbyś znalazł błędy to mógłbyś zrobic screeny ? to jest łatwie klikasz na PRINT SCREEN klawiszu i wysyłasz mi na mejla azazell.civ@gmail.com - mozesz spare screenów zrobic

Aug 10, 2006 at 15:23

Print
sancez
Status: Conscript

Registered: Nov 02, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #55]

jezeli moglbym sie na cos przydac to od wtorku mam sporo czasu, nie jestem wybitny jesli chodzi o angielski, ale mysle ze poradzilbym

Aug 11, 2006 at 13:33
Gadu-Gadu: 1619577
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #56]

Quote:
sancez wrote:
jezeli moglbym sie na cos przydac to od wtorku mam sporo czasu, nie jestem wybitny jesli chodzi o angielski, ale mysle ze poradzilbym

no szukamy osób do pomocy przy tłumaczeniu Scenariuszy do dodatku Warlords jakbyś chcial to daj znać
Aug 11, 2006 at 18:05

Print
kodzi
Status: Elite

Registered: Dec 06, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #57]

mam prośbe , cos z tymi czcionakmi jest inaczej podaj mi nowe kody, odrazu spolsczamy moda ww2, wiec jest mi to potrzebne.

Aug 11, 2006 at 19:40

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #58]

Kodzi wyslalem na mejla

Aug 11, 2006 at 20:14

Print
Krasny
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #59]

Azazell - wal mi teksty jak ostatniop na gg lub mail'a Nadal jestem skory do pomoc (również w testach )

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Aug 11, 2006 at 22:42

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #60]

Quote:
Krasny wrote:
Azazell - wal mi teksty jak ostatniop na gg lub mail'a Nadal jestem skory do pomoc (również w testach )

oki nie ma sprawy ale narazie musimy z Vashpanem ustalic czy robimy scenariusze tzn czy spolszczamy je jesli on ma czas .. przydałoby sie wiecej ludzi do tłumaczenia scenariuszy .. bo mnie osobiscie ich sie zabardzo niechce tłumaczyc taka prawda ale widze ze ty i Sancez jestescie zainteresowani..

moze ktoś jeszcze by się znalazł
Aug 12, 2006 at 10:37

Print
Beny
Status: Banned User

Registered: Feb 11, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #61]

Quote:
Azazell wrote:
kleska --> cieszę sie że ci sie podoba nasze spolszczonko

Leszek Klęska - fajne

Scenariusze...
Głównie wpisy z cywilopedii są do tłumaczenia.
A które scenariusze są już przetłumaczone, a które nie ruszone?
Napisz Azazell, bo szkoda, żeby ktoś tłumaczył dwa razy to samo, a wiem, że coś tam już sie działo.

Aug 12, 2006 at 22:04
Gadu-Gadu: 6775041
XFire fcbeny
Print
Vashpan

Registered: Sept 28, 2003
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #62]

Nic nie jest przetlumaczone - nie bylo sensu tego ruszac

Ale masz racje, niech kazdy kto chce cos ruszyc zglasza sie do nas, zrobi sie liste

Aug 13, 2006 at 08:07
Gadu-Gadu: 1966917
Print
Heniu

Registered: May 11, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #63]

jesli Warlordsi nie sa potrzebni do tłumaczenia (bo jeszcze nie sciag... tfu... nie kupiłem ) to ja mogę pomóc Jakby co to wysłac mejlem heniu87(at)o2.pl i dac znac na gg ze poszlo.

Aug 13, 2006 at 12:32

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #64]

Quote:
Heniu wrote:
jesli Warlordsi nie sa potrzebni do tłumaczenia (bo jeszcze nie sciag... tfu... nie kupiłem ) to ja mogę pomóc Jakby co to wysłac mejlem heniu87(at)o2.pl i dac znac na gg ze poszlo.

chyba chciałes powiedziec ze scenariusze bo przeciez Warlords jako dodatek jest przetlumaczone oprócz scenariuszy a scenariusze przetlumaczymy i wydamy w kolejnej wersji.
Aug 13, 2006 at 13:08

Print
Heniu

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #65]

szczegóły nie mają znaczenia - po prostu niech mi ktoś wyśle materiały na mejla to przetłumaczę w ciągu paru dni.

Aug 13, 2006 at 17:54

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #66]

http://rapidshare.de/files/29268274/Scenariusze.zip.html

kto chętny to proszę tylko jesli ktos sie zdecyduje to niech mi prywatnie napisze albo tu które będzie spolszczał ...

Heniu tez sciagnij bo niemam do ciebie mejla

[Edited by Azazell on Aug 13, 2006 at 19:22]

Aug 13, 2006 at 19:11

Print
Heniu

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #67]

gdybyś spojrzał 3 [teraz juz 4 właściwie] posty wyzej to byś miał

sprawy techniczne:

- za który jezyk mam zamienić tekst? włoski czy hiszpański?

- co z kodowaniem znaków? te pliki uzywaja ISO-8859-1, ktore to chyba nie obsluguje polskich czcionek. mam zamienic na ISO-8859-2 ?

- do kogo mam sie zglaszac w celu uzgodnienia "kompatybilności" przekładu i innych problemów? Do Ciebie Azazell? na gg czy pisac w tym topiku?

zajmę sie tym jutro, zaczne od scenariusza rise of rome wiec sie za niego nie chwytać!

Aug 13, 2006 at 20:45

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #68]

Quote:
Heniu wrote:
gdybyś spojrzał 3 [teraz juz 4 właściwie] posty wyzej to byś miał

sprawy techniczne:

- za który jezyk mam zamienić tekst? włoski czy hiszpański?

- co z kodowaniem znaków? te pliki uzywaja ISO-8859-1, ktore to chyba nie obsluguje polskich czcionek. mam zamienic na ISO-8859-2 ?

- do kogo mam sie zglaszac w celu uzgodnienia "kompatybilności" przekładu i innych problemów? Do Ciebie Azazell? na gg czy pisac w tym topiku?

zajmę sie tym jutro, zaczne od scenariusza rise of rome wiec sie za niego nie chwytać!

a notak nie wytłumaczyłem za duzo na głowie ;P

.....

tłumaczysz ale zamieniasz teksty francuskie na polskie .. angielskie pozostawiamy po angielsku
czyli:
<english> Your Name </english>
<french> Twoje Imie </french>
...itd

co dalej .. piszesz normalnie polskimi literami uzywając Ć, Ą , itd.. my tzn ja lub vashpan zamienimy to programikiem którego napisał Vashpan ( ten programik automatycznie koduje

-- jakbys miał problemy lub pytania zgłaszaj sie do mnie częsciej siedze niz inni tutaj najlepiej.. ale jesli cos pilnie szybkiego potrzebujesz to wal na GG
Aug 13, 2006 at 20:54

Print
Krasny

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #69]

I dlatego właśnie jak mi teksty puszczasz na gg - tłumaczę w miarę szybko i nie muszę się martwić, że bladego pojęcia o programowaniu nie mam ;]

Aug 13, 2006 at 23:07

Print
Heniu

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #70]

programowaniu? Ty chyba topiki pomyliłeś.

Aug 14, 2006 at 07:17

Print
jobabr
Status: Redaktor

Registered: Dec 07, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #71]

fajnie, ze cos sie caly czas dzieje, gratulacje panowie, za wytrwalosc, niestety mnie ostatnio czasu nie starcza... pozdrawiam

Aug 14, 2006 at 07:44
Gadu-Gadu: 5763902
Print
Krasny

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #72]

Quote:
Heniu wrote:
programowaniu? Ty chyba topiki pomyliłeś.

Nie, po prostu (jak widzisz) nie mam pojęcia bladego o czym Wy mówicie

Aug 14, 2006 at 07:56

Print
Vashpan

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #73]

Eh Krasnal juz nie rob z siebie takiego nic niewiedzacego

Naprawde nie rozumiem twojej bojazni przed plikiem XML, te pliki wlasnie po to sa w civce, zeby ludzie je zmieniali, dostosowywali gre do wlasnych potrzeb, etc. W tym pisac wlasne teksty czyli tlumaczyc to co po ang. I zadnej wiedzy programistycznej miec tam nie trzeba. A zeby byla scislosc, tak jak Heniu pisze, XML, zreszta tak jak HTML nie jest jezykiem programowania.

Aug 14, 2006 at 08:15
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #74]

krasny XML jest bardzo prosty .. sobie odtwarzaj go w notatniku lub np w Notepad ++ w nim lepiej widać i tam nic strasznego nie ma

Aug 14, 2006 at 21:43

Print
Quetz

Registered: Jul 18, 2003
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #75]

No, panowie, co wy "Woje woda". Chociażby za wikipedią - Słowo wojewoda' wywodzi się od "tego, który [prze]wodzi wojskiem" lub "tego, który na wojne wiedzie". To, że znaczenie tegoż stanowiska w Polsce się obecnie zmieniło - nie zmienia jego pierwotnego znaczenia, które moim zdaniem najbardziej oddaje "Warlorda". Tym bardziej nie wiem skąd wasze porównania do sołtysa, wójta itp.
Pozdrawiam

Aug 15, 2006 at 11:12

Print
Heniu

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #76]

Jesli chodzi o moje zdanie - wszystko byle nie wojewoda. Wyobrazcie sobie w Civce komunikat na przykład "wojewoda Patton wygrał bitwę" albo coś w tym stylu Do kabaretu to by pasowało ale nie do gry...

Aug 15, 2006 at 12:24

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #77]

ale przecież juz spolszczenie jest wypuszczone i żadnego dziwacznego słowa typu Wojewoda przetłumaczylismy już lepiej dajcie spokój ztym wojewodą bo tu się kabaret zaczyna robić :P

Aug 15, 2006 at 13:09

Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #78]

hehe, bez komentarza. kolejny "Wujek Dobra Rada".

Aug 15, 2006 at 13:34

Print
Krasny

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #79]

Kodzi - odpuść sobie tego typu komentarze. Człowiek próbuje pomóc. I pomysł wcale nie jest taki zły. Jakbyś zamiast docinać zapoznał się z historią Polski, może byś się powstrzymał.

Wojewoda były dobry w odniesieniu do samych Polaków. Niestety, musi mieć to zastosowanie dla wszystkich cywilizacji. Dlatego też np. kasztelan odpada

Aug 15, 2006 at 13:55

Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #80]

ale przecież ni jak to do cholery nie pasuje, to zły pomysł wysuwać wogóle takowe propozycje.

Aug 15, 2006 at 14:11

Print
Krasny

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #81]

Ale zawsze warto próbować Choćby było złe - to przecież w ten sposób człowiek się wciąga. Może pierwszy pomysł nie był trafiony w 10, ale kolejne mogą być na serio udane. Dlatego nie zniechęcajmy innych do pomocy

Aug 15, 2006 at 14:21

Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #82]

no ja wyraziłęm tylko swoją krytykę i tyle. hehe

Aug 15, 2006 at 14:46

Print
Vashpan

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #83]

Panowi dajcie spokoj....

Sprawa Warlorda jest zamknieta, pozostanie jak jest, mysle ze to najbardziej odpowiada kontekstowi w jakim jest uzyte w civce...

Co do wojewody - historycznie oczywiscie jest ok, ale znaczenie tego slowa zmienilo sie i to dosc znaczaco - nie uzywamy sredniowiecznej polszczyzny i watpie by ktos bez zagladania do encyklopedii domyslil sie ze jest to poprawne tlumaczenie

A jezeli jestesmy przy kabaretach, najabrzdiej sie usmialem gdy wpisalem to slowo do slownika. Wyszlo: wąż wodny, wąż morski Co wiec myslicie o tej propozycji

[Edited by Vashpan on Aug 16, 2006 at 11:37]

Aug 16, 2006 at 11:34
Print
Quetz

Registered: Jul 18, 2003
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #84]

Eh, dajcie spokój, przecież nie robię sobie tutaj żartów. Wystarczy przypomnieć, że kiedyś dyskutowałem na tym forum (dawno to było) w temacie "Co powinno być w civ 4 - i jakoś muszę się pochwalić sporą zbieżnością dotyczącą kwestii religii i rozwoju miast z tym jak to zostało w civ 4 rozwiązane
Bynajmniej mi nie chodzi o to, żeby cokolwiek zmieniać (sam tłumaczenia nie testowałem, ponieważ nie mam dodatku). A jedynie przypomnieć, że w języku polskim całkiem ładne i pasujące słowo funkcjonowało (chociaż obecnie ma inne znaczenie), a że czasu u mnie mało - więc trochę spóźniłem się z tą uwagą, przepraszam za zamieszanie i już nic nie mówię
Pozdrawiam

[Edited by Quetz on Aug 16, 2006 at 23:29]

Aug 16, 2006 at 23:27

Print
asioasioasio

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #85]

Hmm Vashpan?
A ten Twoj program do kodowania polskich diablow w civce to może freeware jest?

[Edited by asioasioasio on Aug 17, 2006 at 06:51]

-
informacji[/URL]

Aug 17, 2006 at 06:51
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #86]

Quetz --> mów duzo i wyrażaj swoje opinie itp pozwalamy !

Aug 17, 2006 at 08:26

Print
asioasioasio

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #87]

To jak daloby sie udostepnic ten program do zamiany polskich ogonkow?
przyznam ze jedna z rzeczy ktorych najbardziej nie lubie to zamieniac literki w civce

-
informacji[/URL]

Aug 17, 2006 at 20:28
Print
Vashpan

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #88]

Licencja na 1 osobe kosztuje 1000$, przy korporacjach jest nieco drozej

;p

Oczywiscie ze mozna podaj tylko swoj mail... albo nie... ewentualnie wrzuce go copowy serwer... Moze komus innemu tworzacemu mody tez sie przyda...

http://www.civ.org.pl/files/civ4/utils/plcodeconv111.rar

[Edited by Vashpan on Aug 18, 2006 at 05:54]

Aug 18, 2006 at 05:48
Print
asioasioasio

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #89]

thx

-
informacji[/URL]

Aug 18, 2006 at 06:29
Print
andrealdo
Status: Novice

Registered: Mar 09, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #90]

Mam pytanie może nie na temat ale nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat odpowiedzi. Czy mod Poland 0.86 działa na dodatku Warlords, jeśli tak to czy zmiany w dodatku zawarte są również w grze grając polskim modem i jak to ma się do spolszczenia. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Aug 18, 2006 at 19:48

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #91]

Quote:
andrealdo wrote:
Mam pytanie może nie na temat ale nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat odpowiedzi. Czy mod Poland 0.86 działa na dodatku Warlords, jeśli tak to czy zmiany w dodatku zawarte są również w grze grając polskim modem i jak to ma się do spolszczenia. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

swoje odpowiedzi znajdziesz tu --> http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=4592&page=19

to jest specjalny wątek na temat Modu Polaków i tam się pytaj
Aug 18, 2006 at 20:44

Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #92]

własnie juz jest przygotowana wesja nowa moda pod zwykła civ i pod warlods, ukaże sie lada dzień, razem ze spolsczeniem.

Aug 19, 2006 at 04:56

Print
LDeska

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #93]

Oświadczenie

Z powodu ciągłego usuwania i cenzurowania moich postów na tym forum usuwam treść wszystkich moich postów tutaj.
Nie zgadzam się na sytuację w której moim imieniem i nazwiskiem podpisywane są posty których treść jest modyfikowana przez REDAKCJĘ.
Oświadczam że zachowanie REDAKCJI jest żenujące i przypominające jako żywo działania państwa totalitarnego.
Dlatego z wielkiem żalem ale usuwam treść wszystkich moich postów tutaj i nie mam zamiaru tutaj nigdy więcej pisać (przynajmniej do czasu gdy REDAKCJA zmieni swoje podejście do użytkowników).

Pozdrawiam
Leszek Deska

[Edited by LDeska on Oct 02, 2007 at 14:49]

Aug 20, 2006 at 09:04
XFire ldeska
Print
Krasny

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #94]

Tak, ale zwróć uwagę że np. prawosławni używają innego krzyża, niż ten przezentowany w grze

Aug 20, 2006 at 09:45

Print
Heniu

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #95]

Co do tych scenariuszy to troche wolno mi idzie te tłumaczenie, niestety. Za mało mam wolnego czasu, pomimo wakacji. W takim tempie predko tego nie skoncze...

Aug 20, 2006 at 17:10

Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #96]

hehe, spolsczanie to przesrana sprawa

Aug 20, 2006 at 18:56

Print
LDeska

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #97]

Oświadczenie

Pozdrawiam
Leszek Deska

[Edited by LDeska on Oct 02, 2007 at 14:49]

Aug 21, 2006 at 10:36
XFire ldeska
Print
LuKo

Registered: Dec 07, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #98]

Scenariusze w dodatku sa calkiem niezle... Chociaz roboty to z nimi jest na pewno... No coz, powodzenia

Aug 21, 2006 at 10:50

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #99]

Quote:
Heniu wrote:
Co do tych scenariuszy to troche wolno mi idzie te tłumaczenie, niestety. Za mało mam wolnego czasu, pomimo wakacji. W takim tempie predko tego nie skoncze...

nie ma co przesadzać i jesli niemasz czasu aby spolszczy wszytkie to powiedz ktore moge dać innym scenariusze aby spolszczyli .. aby sie podzielić
Aug 21, 2006 at 11:37

Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIVILIZATION IV: WARLORDS "3.0" - ( Tutaj Pobierzesz ) - Błędy i Opinie [post #100]

Pilnie poszukujemy osób do przetłumaczenia scenariuszy w dodatku Warlords

Jeśli ktoś ma teraz wolny czas i chęci to proszę bardzo może sobie wybrac który scenariusz przetłumaczyć..

Ale po wyborze i jeśli sie zdecydujecie na tłumaczenie to proszę się do mnie wpierw odezwać i powiedzieć że go tłumaczycie

Pozostały do tłumaczenia:
Alexander the Great
Genghis Khan
Omens
Peloponnesian War
Rise of Rome

[Edited by Azazell on Aug 29, 2006 at 08:34]

Aug 28, 2006 at 14:58

Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 [2] 3 4 5

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.