civ.org.pl forums > Civilization 2 - Główne > Nieuczciwosc Oranzatora
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization II > Główne
Poster
Status: Elite

Registered: Nov 13, 2004
IP: Logged
Nieuczciwosc Oranzatora [post #1]

Witam mam problem chialem sie dowiedziec sirsa jak tam liga ile osub itd ale powiedzalz e mi nie powie a jak chcialem sie zapisac to nie moge a przecierz kazdy moze a ze zrezygnowalem ostatnio to czasu nie mialem a teraz bym grac caly czas prosze o cos z tym zrobienie a chcialem sie pokazac z najlebszych stron i grac wszystkie mecze ale coz sirs mnie n blokuje bo chybla wladza mu za bardzo uderzyla do glowy

[Edited by wnuczus on Sept 13, 2006 at 16:17]

Sept 13, 2006 at 15:58

XFire wnuczus
Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #2]

Ja jestem organizatorem Oczywiscie jestem szczesliwy ze osoby chca wciaz grac tylko ze ty wnuczus miales okazje pokazania swoich umiejetnosci , civ2 ci sie znudzila i w polowie rozgrywek zrezygnowales... coz sam byles organizatorem... Coz sam napisales nie nie grasz w civ2 juz bo to stara i nudna gra... Masz bana na te rozgrywki z powodu ucieczki z poprz5ednich rozgrywek i nie chce potworki. Juz nie bede komentowal twoich niektorych dziecinnych zachowan. Odmowilem ci udzielenie informacji bo mam takie prawo

Sept 13, 2006 at 16:13
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
sirsik

Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #3]

jestes dziecinny wnuczus szkoda słow

Sept 13, 2006 at 16:17
XFire sirsilis
Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #4]

heh ale macie problemy
ale ciesze sie ze odrazu znalezliscie(takie bo takie ale coz)rozwiazanie
pozdrawiam

ps-ja bym dal druga szanse wnuczusiowi,im wiecej tym lepiej a bedzie kolejna osoba do lajtowego zlania

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Sept 15, 2006 at 01:01
Gadu-Gadu: 3407354
Print
sirsik

Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #5]

myslalem nad tym tylko ze wnuczus zaczyna a pozniej nie konczy Nie chce powtorki z poprzedniej edycji ;]

Sept 15, 2006 at 06:53
XFire sirsilis
Print
wnuczus
Status: Elite

Registered: Nov 13, 2004
Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #6]

no lobo jak to suie mowi sa ludzie i parapety i sirs mi nie wierzy ze bede gral

Sept 15, 2006 at 07:08

XFire wnuczus
Print
sirsik

Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #7]

mam podstawy aby ci nie wierzyc...

Sept 15, 2006 at 07:10
XFire sirsilis
Print
sezoN
Status: Prince

Registered: Nov 20, 2002
Re: Nieuczciwosc Oranzatora [post #8]

Quote:
wnuczus wrote:
Witam mam problem chialem sie dowiedziec sirsa jak tam liga ile osub itd ale powiedzalz e mi nie powie

Takie Jego prawo, jako wspol-organizatora czyli wspol-admina tego projektu.

Quote:
wnuczus wrote:
a jak chcialem sie zapisac to nie moge a przecierz kazdy moze

Nie kazdy moze, Ci ktorzy zawiedli sa wykluczeni, zawiodles nasze zaufanie wiec eliminujemy najslabsze ogniwo.

Quote:
wnuczus wrote:
a ze zrezygnowalem ostatnio to czasu nie mialem a teraz bym grac caly czas prosze o cos z tym zrobienie a chcialem sie pokazac z najlebszych stron i grac wszystkie mecze ale coz sirs mnie n blokuje bo chybla wladza mu za bardzo uderzyla do glowy

Okazujac brak szacunku dla Sirsilisa, okazujesz brak szacunku dla calej Ligi. Nie bede tego tolerowac, zmien podejscie, zmien ton wypowiedzi i naucz sie pisac jezykiem bardziej przypominajacych polski. Ty juz miales swoja szanse, jako Organizator zostawiles mnie w ciezkiej sytuacji, jako gracz sie rowniez nie popisales.

Tym samym podtrzymuje bana, ktorego nalozyl Sirsilis. Dodatkowo informuje, iz ban dotyczy tylko tej edycji. W przyszlej edycji bedziesz miec prawo gier, jesli oczywiscie zmienisz podejscie do Ligi i organizatorow.

Temat zamkniety.

Projekt Civ2 - chcemy kod ÂźrĂłdÂłowy! I Ty moÂżesz nam pomĂłc.

Info dla LigowiczĂłw Civ2:
Mogê graæ praktycznie zawsze od godz. ~20.00 - ~24.00. Rezerwacje terminu gry PROSZÊ pisaæ w tematach naszych gier. Zawsze na 24 godziny przed proponowanym terminem.

_Civ-2__4eVer_
Sept 15, 2006 at 21:17
Gadu-Gadu: 2213662
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.