civ.org.pl forums > Ogólne > Ktos zna?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Varia > Ogólne
Poster
Status: Prince

Registered: Nov 20, 2002
IP: Logged
Ktos zna? [post #1]

Wlasnie. Czy ktos z nas gra badz gral w sokker manager? Dla tych co nie wiedza o co chodzi, powiem, ze jest to cos na styl masowej gry wieloosobowej, rozgrywanej za posrednictwem skryptu php. Wiecej nie powiem, bo niewiem - dopiero co wystartowalem "klikanie".

Projekt Civ2 - chcemy kod ÂźrĂłdÂłowy! I Ty moÂżesz nam pomĂłc.

Info dla LigowiczĂłw Civ2:
Mogê graæ praktycznie zawsze od godz. ~20.00 - ~24.00. Rezerwacje terminu gry PROSZÊ pisaæ w tematach naszych gier. Zawsze na 24 godziny przed proponowanym terminem.

_Civ-2__4eVer_

Oct 29, 2006 at 01:48
Gadu-Gadu: 2213662
Print
LOBO

Registered: Nov 13, 2003
Re: Ktos zna? [post #2]

ja sie zarejestrowalem i....nei dostalem maila z aktywacja i olalem to
kumpel w to gral i mowil ze zrypane to jest
wiec: nie polecam

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Oct 29, 2006 at 13:26
Gadu-Gadu: 3407354
Print
Zibi1981
Status: Elite

Registered: Sept 13, 2006
Re: Ktos zna? [post #3]

Czy ma to cuś wspólnego z football managerem? Jeśli nie to na czym polega gra?

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

"The great questions of the day will not be settled by means of speeches and majority decisions but by iron and blood"
Otto von Bismarck

Oct 29, 2006 at 14:16
Gadu-Gadu: 7707800
Print
sezoN

Registered: Nov 20, 2002
Re: Ktos zna? [post #4]

@LOBO: Ja dostalem aktywacje ale puki to bardziej klikam na slepo, pomimo, iz w menedzery pilkarskie jestem raczej "nawet, nawet" to ten jest jakis specyficzny. Moje taktyki z football manager nie skutkuja, chociaz na ostateczna ocene poczekam jeszcze pare tygodni. Puki co inwestuje troche w trenerow i mlodzikow, troche w stadion. Zobaczymy co z tego wyniknie ale nie powiem, ze przydalby sie jakis "tutejszy" ekspert od malego helpa.

@Zibi1981: hm... generalnie ma cos wspolnego z football manager tyle, ze wykonanie i podejscie do gry jest troche inne. Narazie wiecej nie jestem w stanie powiedziec.

offtopic: gral ktos z was juz w fm07 po sieci?

Projekt Civ2 - chcemy kod ÂźrĂłdÂłowy! I Ty moÂżesz nam pomĂłc.

Info dla LigowiczĂłw Civ2:
Mogê graæ praktycznie zawsze od godz. ~20.00 - ~24.00. Rezerwacje terminu gry PROSZÊ pisaæ w tematach naszych gier. Zawsze na 24 godziny przed proponowanym terminem.

_Civ-2__4eVer_

Oct 29, 2006 at 23:11
Gadu-Gadu: 2213662
Print
LOBO

Registered: Nov 13, 2003
Re: Ktos zna? [post #5]

ja gralem i jak tylko ustatkuje mi sie sytuacja w irlandii dalej bede gral
fajnie sie gra...w single player w fma juz od dobrych dwoch lat nie gralem bo to nudne,male emocje
a tak to zawsze z kumplem gram i jest bania :d

- "Na pohybel s********om!"
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
Vision without executing is just hallucination

Oct 30, 2006 at 13:07
Gadu-Gadu: 3407354
Print
meca
Status: Veteran

Registered: Dec 12, 2005
Re: Ktos zna? [post #6]

I ja zaczalem grac z kumplem w fm-a jako przetarcie lacza przed fifa managerem 07 Troszke wolno to smiga, ale to chyba wina jego kompa (notebooka). A Tobie Lobo jak to chodzi?

....III.......II......IIIIIIII.....II..........II......IIIIIIII.....
....III.......II.....II........II...II..........II.....II........II...
....III.......II....II..........II..IIIIIIII...II...II...........II..
::::::::::::::::::: CAMPIONI DEL MONDO! ::::::::::::::::::

Oct 30, 2006 at 14:01
Gadu-Gadu: 529315
XFire meca10
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.