civ.org.pl forums > SMAC - Games in Progress / Gry w toku > [SMAC Liga] LoD vs Sirsilis [zakonczona]
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Alpha Centauri > Games in Progress / Gry w toku
Poster
Status: God Emperor

Registered: Apr 03, 2001
IP: Logged
[SMAC Liga] LoD vs Sirsilis [zakonczona] [post #1]

Heniu, przykro mi, ale pierwszym miejscem w rankingu musisz sie teraz podzielic .

Ja zaczalem w miejscu, gdzie normalnie jest Dzungla, a sirs (chyba) w okolicach Mount Planet. Tak jak Heniu w mojej i jego grze (jeszcze nierozegranej), mialem caly kontynent dla siebie. Niestety, moj rozwoj zostal spowolniony przez ok. 3 fungal bloom'y z zasobnikow - co na mapie tej wielkosci odgrywa duze znaczenie.

W tym czasie zaczeli rozrastac sie Spartanie (na kontynencie na zachod ode mnie) - do tego stopnia, ze zaatakowali sirsa, a mnie kazali placic danine. Dalem im 20 ec na odczepne i zaczalem przygotowywac wieksze sily szturmowe, jednoczesnie kolonizujac sie blisko terytorium Spartan (ich wina, ze na kontynencie zostawili JEDNO pole nie w ich granicach ) i przejmujac dzieki temu Manifold Nexus. Niestety, moje plany ataku zostaly zmienone przez Gajan, ktorzy pomimo dobrych stosunkow zaatakowali mnie od polnocy (wybudowali jedna baze kolo Borehole Cluster). Przez to musialem zaangazowac sie w ograniczona wojne z nimi (nie moglem rzucic calych sil ofensywnych, bo musialem utrzymac garnizon do obrony przeciwko Spartanami, i, ewentualnie, sirsem). Zanim skonczylem z Gainami, sirs byl juz w b. ciezkej sytuacji - Spartanie zaczeli z nim wygrywac. W momencie kiedy rozpoczalem szturm na niego, zostaly mu juz tylko 4 bazy - wtedy poddal sie, gra zostala zakonczona.

Ogolnie sirs popelnil powazny blad, przeinwestowujac w Tajny Projekt - przez co jego sytuacja z techami byla po prostu tragiczna. Mimo to, mysle ze gra byla ciekawa, i czekam na rewanz .

Oct 29, 2006 at 10:48
Gadu-Gadu: 816683
XFire lordofdusk
Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: [SMAC Liga] LoD vs Sirsilis [zakonczona] [post #2]

Podzielibym sie gdybym wiedzial kto jaka frakcja gral. Gracie zgodnie z lista ktora jest na stronie (LoD - University, Sirs - Peace) czy tez odwrotnie?

Oct 29, 2006 at 14:07

Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: [SMAC Liga] LoD vs Sirsilis [zakonczona] [post #3]

ja gralem Peace a LoD Uni

Oct 29, 2006 at 18:39
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.