civ.org.pl forums > Civ4 - Rise Of Mankind > [Problemy Techniczne]Rise of Mankind
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Rise Of Mankind
Poster
Status: Novice

Registered: Jul 27, 2014
IP: Logged
Re: [Problemy Techniczne]Rise of Mankind [post #851]

Mam problem z wyświetlaniem czcionki w AND, po włączeniu języka polskiego w opcjach gry - brak liter, a także crashowanie gry i zwiechy. Dodam, że coś takiego występuje dopiero po ponownym włączeniu moda, wcześniej wszystko działa cacy - jest polskie tłumaczenie, można grać. Żeby naświetlić sytuację może napiszę, jak po kolei instaluję moda.

1. Instalacja Civki 4 Complete
2. Patch 3.19 stąd - TU
3. Sprawdzam grę czy dobrze działa (dwukrotne włączenie) - wszystko ok.
4. Spolszczenie do civki z waszej strony i restart kompa.
5. Znowu sprawdzam dwukrotnie grę i też jest dobrze.
6. Instalacja AND stąd - TU . W sumie nie wiem do końca czy jest to wersja 2.0, 2.1, czy 2.2, ale ma załączone spolszczenie. Wybieram oczywiście przy instalacji: Beyong the Swords/Mods. I się instaluje. W "Mods" nie ma żadnych innych modów Rise of Manking, czy AND.
7. Kilkakrotnie włączam grę z różnymi ustawieniami (ale nie w polskim języku) i wszystko cacy.
8. Włączam w menu spolszczenie. Gra działa dobrze. Jednak gdy ją wyłączę i ponownie włączę, to pojawiają się problemy wcześniej wspomniane. Czyli najpewniej to wina spolszczenia.
9. Kasuję w moich dokumentach "Beyong the Sword" i gra znowu działa jak należy, ale w obcym języku. Teoretycznie mógłbym przed każdym włączeniem gry kasować folder BTS w dokumentach, ale w ten sposób traciłbym chyba zapisy i ustawienia, co byłoby wkurzające. Tak więc proszę o pomoc.

Mam Windows 7

[Edited by Nelad on Jul 28, 2014 at 14:01]

Jul 28, 2014 at 13:54

Print
MDR
Status: Elite

Registered: Nov 10, 2009
Re: [Problemy Techniczne]Rise of Mankind [post #852]

Zobacz najpierw tutaj
http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=12244
czy wszystko pójdzie jak należy z wersją 1.75.
Jeśli tak to coś spolszczenie źle działa po prostu w wersji 2.0 i nie jest to Twoja wina.

Jul 29, 2014 at 11:09

Print
Nelad
Status: Novice

Registered: Jul 27, 2014
Re: [Problemy Techniczne]Rise of Mankind [post #853]

W sumie to już jest po problemie. Pograłem trochę i zapisałem grę... od tej pory błędów brak.

Jul 29, 2014 at 16:33

Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 ... 14 15 16 17 [18]

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.