civ.org.pl forums > Space 4X - Galactic Civilization II > Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Galactic Civilization II
Poster
Status: Novice

Registered: Feb 08, 2009
IP: Logged
Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #1]

Witam wszystkich. Piszę na tym forum ponieważ mam duży problem z dodatkiem do tej kultowej gry i mam nadzieje że ktoś mi pomoże. Mianowice ostatnio kupiłem wcześniej wspomniany dodatek i podczas instalacji wyskakuje mi błąd:

Cannot find GC2DarkAvatar.exe
The installer cannot find a copy of Galactic Civilizations II-Dark Avatar at the location specified in your registry Please reinstall Dark Avatar from CD, Impulse, or Stardock Central prior to using this CD.

Podstawkę mam polską dodatek oczywiście angielski. Dark Avatara nie posiadam. Na każdej odwiedzonej stronie z recenzjami gier, jest napisane wyraźnie że gra wymaga PODSTAWKĘ Władcy Strachu, dlatego mam nadzieje że mój problem da się rozwiązać inaczej niż przez kupno kolejnego dodatku.

Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Feb 08, 2009 at 08:58

Print
Azazell
Status: Moderator

Registered: Jun 27, 2004
Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #2]

Witam,

Czekaj czegoś nie rozumiem piszesz, że masz Podstawkę wydaną przez Cenegę oraz dodatek angielski Dark Avatar? A w 3 wierszu napisałeś, że nie masz dodatku tego. Pogubiłem się Jak możesz popraw swój post.

Aby uruchomić dodatki Dark Avatar lub Twilight of arnor - Musisz mieć zainstalowaną podstawową wersję gry zatytułowaną Władcy Strachu. Inaczej dodatki nie uruchomią się.

Feb 08, 2009 at 09:48

Print
MasterK

Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #3]

Nie napisałem nigdzie że mam Dark Avatara. Może mój przekaz był nie jasny

Mam podstawkę Władcy Strachu i dodatek Twilight of Arnor, który nie działa (wyskakuje błąd ten co podałem w poście nr.1)

Dark Avatara nie mam. Z tego co wyczytałem nie jest on potrzebny do drugiego dodatku, więc moje zaskoczenie było duże gdy podczas instalacji Twilighti, wyskoczył mi błąd z prośbą o wgranie wcześniejszego dodatku.

Cieszę się że spotkałem się z tak szybką odpowiedzią.

Feb 08, 2009 at 14:04

Print
Azazell

Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #4]

Hmmm to wiesz co mnie też to zaskoczyło. Myślałem tak samo jak ty.

Ja od razu miałem cały pakiet tzw. Galciv 2: Endless Universe i w nim są obydwa dodatki.

Wiesz co może jeśli masz ochotę udaj się na stronę oficjalną, a dokładnie tutaj --> http://www.galciv2.com/Databanks.aspx i może znajdziesz odpowiedź. Mi strasznie coś dziś internet wolno chodzi i ledwo co otwieram nawet google. Może wieczorkiem poszukam też informacje jak łącze się polepszy.

Feb 08, 2009 at 15:09

Print
MasterK

Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #5]

Szukałem odpowiedzi na tej stronce, jednak bez owocnie:/ Zarejestrowałem się także na Stardock Central i zainstalowałem Impulsa, który jest wymieniony w błędzie... Szukałem odpowiedzi już wszędzie

Feb 09, 2009 at 14:29

Print
Azazell

Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #6]

A skąd masz sam dodatek Twilight? To jeszcze sprzedają? ja myślałem, że teraz mega-packi czyli podstawki + dodatki (Endless Universe) itp.

Feb 09, 2009 at 15:45

Print
Morgul
Status: Regular

Registered: Jul 19, 2003
Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #7]

Zeby moc zagrac w ToA trzeba miec zainstalowany DA, bez podstawki i DA ToA nie ruszy.

Feb 23, 2009 at 14:06

Print
Azazell

Re: Problem z Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor [post #8]

oo Morgul wróciłeś :P obyś wrócił na dobre

Feb 23, 2009 at 14:45

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.