civ.org.pl forums > Space 4X - Galactic Civilization II > Władcy strachu
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Galactic Civilization II
Poster
Status: Settler

Registered: Jun 23, 2009
IP: Logged
Władcy strachu [post #1]

Mam taki problem w dalszej części kampanii że nie mogę sobie dać rady z władcami strachu.Jak moja flota ma 10 laserów to ich jeden statek ma 187 broni cząsteczkowej.

Jun 23, 2009 at 18:40

Print
Kubicor
Status: Settler

Registered: Aug 23, 2009
IP: Logged
Re: Władcy strachu [post #2]

Sugeruję ustawić na początek na najprostszy poziom trudności. A jeżeli w dalszym ciągu Ci się nie uda, to oszukaj nieco i skorzystaj z kodów

Ja z Władcami Strachu radziłem sobie w sposób taki, że jeżeli to było możliwe zawiązywałem sojusze i całą rozbudowę i rozwój technologiczny kładłem na uzbrojenie. Ciężko było i musiałem zrobić kilka, czy już kilkanaście podejść zanim mi się udało ich pokonać w pierwszym i drugim spotkaniu. Sztuka polega na tym, żeby się utrzymać do osiągnięcia dobrego poziomu technologicznego i następnie organizowanie statków w możliwie duże floty. To i tak nie wiele pomaga, ale pojedynczy statek nie ma już żadnych szans. Flota może zadać lekkie uszkodzenia.
Jeżeli pozwolisz jego transportowcom zrzucić desant na twoją planetę, to chłopie leżysz, nic nie zrobisz. Dlatego koncentruj się na niszczeniu transportowców.
W dalszych spotkaniach z Władcami Strachu nie dałem już rady i posłużyłem się kodami. To co napisałem, skutkowało na "uda się albo nie uda się". Twoja decyzja jak to zrobisz

Aug 24, 2009 at 08:53

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.