civ.org.pl forums > Space 4X - Sins of a Solar Empire > podnieść limit floty
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Sins of a Solar Empire
Poster
Status: Novice

Registered: Jul 01, 2009
IP: Logged
podnieść limit floty [post #1]

Hey
Jestem fanem Civilization ale chyba nie aż takim jak Wy tutaj wszyscy. Po małej przerwie znów zainstalowałem sobie Civ IV i na pulpicie jak zawsze pojawiła się ikonka która prowadzi właśnie do strony civ.org.pl . Postanowiłęm tym razem zajrzeć, może się coś nowego dowiem, pomyślałem. Jak tak chodziłem po stronce to zajrzałem wkońcu w dział dotyczący gier 4X czy jak to tak sie nazywa. Na ogół nie lubie gier związanych z kosmosem, dlatego też tak od niechcenia troche sie zacząłem rozglądać. Czym dłużej chodziłem po stronce to tym bardziej się wciągałem w klimat i się skończyło na tym że ściągnąłem sobie demo Sins of a Solar Empire, niestety po angielsku a ja z angielskiego taka troche noga jestm. Mam problem właśnie bo nie wiem czy to takie ograniczenie dema czy poprostu nie umiem znaleźć jak zwiększyć limit statków. Podbiję sobie trzy cztery planety a jak ma dojść do jakiegoś większego starcia to mam za małą flotę. To jest ograniczenie w demie czy ja nie potrafię się skapnąć gdzie to sie robi? Jeśli to drugie to "gdzie się podnosi limit populacji?" Mam jeszcze jedno pytanie ale to w innym temacie już się spytam bo nie byłoby to na temat, gdybym w tym temacie to napisał. Z góry dzięki za poświęcony mi czas i sorry że tak się rozpisałem.
Pozdrawiam

Jul 03, 2009 at 22:27
Gadu-Gadu: 6390837
Print
mutix
Status: Regular

Registered: Apr 14, 2008
IP: Logged
Re: podnieść limit floty [post #2]

Limit floty podnosisz w zakladce technologie (3cia lub 4ta zakladka technologiczna, jedna zweiksz limit floty, 2ga limit statko liniowych).
Niestety wiem ze bardzo po czasie odpisuje ale sam tu zadko zagladam : (.

Jul 18, 2009 at 17:19
Gadu-Gadu: 4832688
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.