civ.org.pl forums > Space 4X - Sins of a Solar Empire > Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!!
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Sins of a Solar Empire
Poster
Status: Moderator

Registered: Dec 27, 2005
IP: Logged
Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #1]

Minęły kolejne dziesięciolecia niekończącej się wojny Imperium Handlowego,Adwentu i Państwa Vassari. Niezliczone ilości żołnierzy ścierały się w przestrzeni kosmicznej, walcząc za swoje ojczyzny. Wielu z nich poległo; zbyt wielu. I gdy już wydawało się że wojna wygaśnie, ma szansę rozgorzeć na nowo!

Oto mamy przed sobą nieprawdopodobną okazję by odkurzyć mundury, naoliwić nasze maszyny i znów wyruszyć w kosmos!

Jeśli kiedykolwiek zagrywałeś się w gry pokroju Homeworlda, czy lubiłeś klimat niezapomnianego Freespace'a 2 to Sins of a Solar Empire jest dla Ciebie
Od teraz każdy może za darmo zanurzyć się w tej najlepszej, a już nieco zapomnianej strategii ostatnich lat. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać adres: http://www.cdaction.pl/seriale/Sins_of_a_Solar_Empire a świat podbojów kosmicznych stanie przed tobą otworem. Zapełnijmy znów galaktyki naszymi statkami, od najmniejszych myśliwców po największe okręty Liniowe.
Dołącz już dziś!!

[Edited by Azazell on Sept 08, 2009 at 15:08]

Ukrainie.

Sept 08, 2009 at 15:00
Gadu-Gadu: 5842235
Print
Ziro
Status: Elite

Registered: Feb 14, 2009
Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #2]

Cóż, cda zaraz ściągnie tą opcję i już nie będzie za darmo, zaczną pewnie od następnego razu dawać kody w czasopismach, by nie można takich sztuczek robić, poza tym to jest kradzież, bo te numery seryjne są dla osób, co kupiły nowy numer cda, który zawiera ów SoaSE i Jade Empire, wydatek 16 nikogo nie zbawi, cóż widać dzięki temu czemu osądzają polaków jako złodziei skoro nawet tyle złotówek im szkoda.

Według mnie ten temat narusza w pewnym stopniu regulamin, a mianowicie:

4. Zabrania się publikacji materiałów lub odnośników do materiałów niezgodnych z prawem, w szczególności: chronionych prawem autorskim, a rozpowszechnianych z tego prawa łamaniem, oraz informacji lub odnośników do informacji służących obejściu zabezpieczeń oprogramowania.

[Edited by Ziro on Sept 08, 2009 at 16:04]

LastFM

Sept 08, 2009 at 16:00
Gadu-Gadu: 7994773
Print
fl0dA

Registered: Dec 27, 2005
Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #3]

kody są dla każdego kto ma konto tam na stronie, konto jest darmowe a więc gra też (btw to ja kupiłem SoSE jakiś czas temu za 3dychy)

jakby chcieli żeby kody były płatne to by dali ja na DVD na ten przykład ( jak w przypadku Operation Falshpoint bodajże)

więc nie złodziejuj tutaj

[Edited by fl0dA on Sept 08, 2009 at 16:05]

Ukrainie.

Sept 08, 2009 at 16:03
Gadu-Gadu: 5842235
Print
Ziro

Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #4]

Nie, kody są dla posiadaczy gry z aktualnego numeru cda, spytaj kogoś z redakcji, a tak Ci odpowie, cda KUPIŁA te numery seryjne na potrzeby czasopisma, a nie dla każdego, który sobie zobaczy: o numery seryjne, zrobię sobie konto, a czasopisma nie kupię, niech frajerzy tracą, grę sobie ściągnę z torrentów.

Operation Flashpoint został wydany w momencie, gdy internet nie był taki łatwy w dostępie mimo wszystko. Ale cóż mów do ściany, a ta dalej stoi.

[Edited by Ziro on Sept 08, 2009 at 16:17]

LastFM

Sept 08, 2009 at 16:05
Print
Azazell

Registered: Jun 27, 2004
Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #5]

http://www.gram.pl/news_8grfHu66_Sins_of_a_Solar_Empire_za_darmo.html
No to w takim razie CDA działa nielegalnie

Wiec tak CDA wydało w gazecie grę Sins of a solar Empire i zamiast klucze zamieścić na CD lub w gazecie (w każdym egzemplarzu) to dali na stronie internetowej?

Czy oni są normalni?

[Edited by Azazell on Sept 08, 2009 at 16:20]

Sept 08, 2009 at 16:16

Print
Ziro

Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #6]

Hmm... więc może działać nielegalnie, a po części legalnie, mają prawo do rozprowadzania gry w swoim czasopiśmie, bo zakupili stosowną licencję, ale klucze nie powinny być w tak łatwo dostępnym miejscu dla osób trzecich dla ich interesu, czyli dla nich jest to nielegalne pod pewnym względem, ale szczerze mówiąc, mimo że dalej dla mnie będzie to jakieś złodziejstwo *to jakbyś wziął sobie grę z półki sklepowej i wyszedł mimo wszystko* to i tak te klucze seryjne są głupotą, bo przed niczym nie chronią, patche można zassać z innych źródeł, a grać przez hamaka. Ja obstawiam, że za max tydzień klucze znów będę rozsyłane przez pw i będzie trzeba coś podać z jakiejś strony czasopisma itp.

Nie Azazell oni nie są normalni, własne lenistwo i ich zgubi, ale cóż ich los nie mój, ja mam i nowy numer cda i własny klucz już zarejestrowany na impulsie, więc mi to lotto co oni będę z tym dalej robić, pewnie wpadną na coś głupszego niż dotychczas, hmm... może Endless Universe od GalCiv II dadzą do następnego numeru... ja bym się cieszył, bo w dzisiejszych czasach o trudną grę ciężko

[Edited by Ziro on Sept 08, 2009 at 16:26]

LastFM

Sept 08, 2009 at 16:23
Print
mutix
Status: Regular

Registered: Apr 14, 2008
Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #7]

Majac dostep do internetu i cd-keya, nie musimy korzystac nawet z torrentow, sciagamy impulse i gre mozemy legalnie sciagnac z serwera. Ja nie wiem, nie zaglebilaem sie za bardzo w sprawe kluczy, wpadlo mi tylko w ucho ze sinsa wydali w cda, ale myslalem ze klucze sa normalnie dolaczone do czasopisma, dziwna sytuacja. Sam klucz seryjny tutaj nie jest glupota, bo tlyko dzieki niemu mozna pobrac najnowsze patche do gry ( nie ma *legalnych* stand alone patchy, mozliwosc ich pobrania tlyko poprzez platforme impulse). Ciekawe co na to wszystko wydawca gry w europie, no ale wkoncu zyjemy w Polsce a pomyslec ze jakies dobre 10 lat temu sam kupowalem cda, na rzecz wlsnaie ograniczenia piractwa xD, no coz, pismo ewoluowalo dzis liczy sie juz tylko naklad...Ale wracajac do tematu zachecam do zakupu dodatku i gry na oficjalnym serwerze.

Sept 26, 2009 at 18:45
Gadu-Gadu: 4832688
Print
Ziro

Re: Sins of a Solar Empire ZA DARMO ( FREE OF CHARGE, FREI) !!!! [post #8]

Mi ściągało instalke z Impulsa na kluczu cda i w pewnym momencie wywaliło error, że coś mu tam nie pasuje.

LastFM

Sept 27, 2009 at 09:12
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.