civ.org.pl forums > Space 4X - Galactic Civilization II > Galactic Civilization II - Ultimate Edition w gazecie PLAY!
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Galactic Civilization II
Poster
Status: Moderator

Registered: Jun 27, 2004
IP: Logged
Galactic Civilization II - Ultimate Edition w gazecie PLAY! [post #1]

Od dziś w kioskach można zakupić gazetę PLAY 10/09 w której znajdziecie pełną wersję gry Galactic Civilization II: Ultimate Edition - czyli wersję z dwoma dodatkami DARK AVATAR oraz TWILIGHT OF THE ARNOR!

Sept 17, 2009 at 10:36

Print
GeneralDepet
Status: Regular

Registered: Aug 27, 2008
Re: Galactic Civilization II - Ultimate Edition w gazecie PLAY! [post #2]

Rewelacyjna wiadomość - tylko czy to coś posiada aktywny i UNIKALNY klucz do Impulse ?

Sept 17, 2009 at 19:26

Print
Azazell

Re: Galactic Civilization II - Ultimate Edition w gazecie PLAY! [post #3]

Klucze do Galactic Civilizations: Ultimate Edition

Klucz niezbędny do odpalenia gry z DVD PLAYA 10/2009 znajdziecie w menu płyty. Jeśli chcecie mieć swój unikalny (przydatny do patchowania) - bez obaw, mamy ich całkiem dużoAby dostać swój kluczyk, wystarczy zgłosić się na forum PLAYA - wysłać prywatną wiadomość do ....

resztę informacji znajdziecie tu --> http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=1175

[Edited by Azazell on Sept 17, 2009 at 21:05]

Sept 17, 2009 at 21:05

Print
Azazell

Re: Galactic Civilization II - Ultimate Edition w gazecie PLAY! [post #4]

GeneralDepet --> robiłeś może coś ze spolszczeniem? Bo akurat jak pobrałem aktualizację to jest już wersja 2.03 i kurcze mam takowe spolszczenie i niby działa ale np obrady sejmowe i opisy jednostek są po angielsku nadal i bóg wie co jeszcze.

Przydałoby sie jakoś to dotłumaczyć. hm

Sept 17, 2009 at 21:06

Print
yarekya
Status: Novice

Registered: Jul 10, 2008
Re: Galactic Civilization II - Ultimate Edition w gazecie PLAY! [post #5]

Quote:
Azazell wrote:
GeneralDepet --> robiłeś może coś ze spolszczeniem? Bo akurat jak pobrałem aktualizację to jest już wersja 2.03 i kurcze mam takowe spolszczenie i niby działa ale np obrady sejmowe i opisy jednostek są po angielsku nadal i bóg wie co jeszcze.

Przydałoby sie jakoś to dotłumaczyć. hm

No właśnie. Może ktoś w ramach pomocy bliźnim dokończył by to spolszczenie bo te nieprzetłumaczone kwestie przeszkadzają w graniu...
Dec 14, 2009 at 18:38

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.