civ.org.pl forums > Space 4X - Sins of a Solar Empire > phase stabilizer
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Sins of a Solar Empire
Poster
Status: Novice

Registered: Oct 02, 2009
IP: Logged
phase stabilizer [post #1]

Witam jest to mój 1 post na tym forum wiec chciałbym się serdecznie przywitać

Mam takie pytanko: jak działa phase stabilizer w rasie Vasari? zbudowałem takie 2 na odległych od siebie planetach w tym samym układzie słonecznym i kiedy rozkazuje mojej flocie przenieść się na te 2 planetę flota wybiera tradycyjną drogę a kiedy przemieszam ja w stronę rzeczonego urządzonka stoją w miejscu i gapia się na to jak idioci jacyś (probowalem do nich krzyczeć żeby tam wlezli ale chyba mnie nie szlysza ) wiec co zrobić żeby szybko przemieścić flotę z jednego do drugiego phase'a?

Oct 02, 2009 at 12:26

Print
Ziro
Status: Elite

Registered: Feb 14, 2009
Re: phase stabilizer [post #2]

Eee? Z tego co rozumiem w opisie tego budynku, który jest w defensywnych to on spowalnia skok wrogiej floty na inną planetę z tej w której obrębie jest phase stabilizer, ale ja gram głównie Adventami to mogę się mylić.

LastFM

Oct 02, 2009 at 23:37
Gadu-Gadu: 7994773
Print
JaraczNaPotege
Status: Novice

Registered: Oct 02, 2009
Re: phase stabilizer [post #3]

Phase Stabilizer: Utilizing their mastery of phase space, the phase stabilizer creates adirect phase lane between itself and any other phase stabilizer in the same solar system.
This allows ships to avoid the regular phase lane network and quickly reach key strategic
points to attack enemies.

Info z manuala. To wie ktos jak to dziala?

Właśnie udało mi się obczaić jak to działa. Jeśli planety są blisko siebie a nie maja połączenia to ten budynek tworzy takie połączenie, i nie przenosi statków w każde miejsce gdzie jest ten budynek.

[Edited by JaraczNaPotege on Oct 03, 2009 at 16:03]

Oct 03, 2009 at 15:44

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.