civ.org.pl forums > Gry Cywilizacyjne > Taki mały Rarytasik
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Inne Gry Strategiczne > Gry Cywilizacyjne
Poster
Status: Settler

Registered: Sept 30, 2010
IP: Logged
Taki mały Rarytasik [post #1]

Witam
Wczoraj wyszukałem na stronie Allegro
http://allegro.pl/show_item.php?item=1345175627
Dzisiaj zalicytowałem do 125 zł ale przeciwnik godny i nie daje za wygraną a i gra warta ceny.
Posiadam w swojej kolekcji gier wszystkie części oryginalne wspaniałej Cywilizacji oprócz tej pierwszej, tak mi bliskiej sercu .

Gra Civilization I to czasy Amigi 600 i granie nie jednokrotnie do rana, to lata mojej młodości, w tamtych czasach żadna gra nie wywarła na mnie tak pozytywnego wrażenia jak Cywilizacja.
Nie pozostaje mi nic innego jak dalsze negocjacje z "głową rodziny" i wynegocjowanie dodatkowych funduszy .

A tak apropo ciekawe ilu z was graczy posiada w swojej kolekcji oryginała Civilization I he ?

Pozdrawiam

[Edited by Waneta_PL on Dec 03, 2010 at 18:21]

Dec 03, 2010 at 18:06

Print
Jenruzz
Status: Settler

Registered: Aug 18, 2012
IP: Logged
Re: Taki mały Rarytasik [post #2]

Cywilizacja I za 125 złotych, gdyby była tańsza skusił bym się, ale 125zł to jednak za drogo

Aug 18, 2012 at 18:47

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.