civ.org.pl forums > Civ3 - Główne > Godne uwagi scenariusze
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Główne
Poster
Status: Regular

Registered: Dec 28, 2010
IP: Logged
Godne uwagi scenariusze [post #1]

Jako że nie znalazłem odpowiedniego tematu pozwoliłem sobie założyć nowy.

Jak w tytule. Jakie scenariusze polecacie? Które sa wasze ulubione? a które nie zasługują na uwagę?

Ja wcześniej sporo grałem w scenariusz z c3c podboje dotyczące średniowiecza, jednak kiedy zosrientowałem się że jest tragicznie pocięty w stosunku do orginału to darowałem sobie i teraz czekam na wersję oryginalną I tak w międzyczasie znalazłem scenariusz podany w poniższym linku.
http://forums.civfanatics.com/showthread.php?t=170147

Wydaje się być bardzooo interesujący.

Ktoś miał , grał, napisze coś ciekawego?

Dec 30, 2010 at 10:45

Print
pawel312
Status: Novice

Registered: Dec 23, 2010
Re: Godne uwagi scenariusze [post #2]

Miałbyś ochotę na mp? ze mną

Dec 30, 2010 at 17:00
Gadu-Gadu: 15985871
Print
PiotrG

Re: Godne uwagi scenariusze [post #3]

Przepraszam że dopiero odpisuję ale przez te kilka dni rozkminiałem co oznacze te mp.....

Dzieki za propozycję , zchęcia bym zagrał ale niestety nie dysponują taką ilościa czasu. Sam ledwo co zobaczyłem jak na żywo wygląda ten scenariusz i nawet jednej tury nie zagrałem.

A do tematu wracając to przynajmniej pierwszy rzut oka na scenariusz, jego wykonanie naprawe powala na kolana. Mam nadziję że granie będzie równie emocjonuyjące

Jan 03, 2011 at 07:40

Print
PiotrG

Re: Godne uwagi scenariusze [post #4]

Trochę się udało pograć Polecam wszystkim bo naprawdę masa dobrej zabawy jest. Gra każdą z dostępnych stron jest ciekawa i ma inne wyzwania. Ja z racji sympatii najwięcej grałem Bizantyjczykami. Poczatkowo jest trudno, zmasowane ataki worgów, sporo miast tracimy, ale potem po okrzepnięciu jestesmy w stanie się odbić.
Ktoś jeszcze próbował grać w ten scenariusz?

Co do innych to po dostaniu orginalenej wersji C3C zacząłem grać w scenariusz dziejący się w średniowieczu no i muszę powiedzieć że teraz to jest gra Zadnych błędów, pełna lista graczy, można się świetnie pobawić. Choć Turcy z racji położenia oraz jednostki specjalnej ( Sipahi) sa zdecydowanym faworytem do rozjechania większośc oponentów ( oczywiście jeślki gra nimi człowiek)

Ktoś może ma jakies scenariusze dziejace się w średniowieczu , które poleca? Na fanatykach jakoś nie trafiłem na nic szczególnego ( może przeoczyłem?)

Pozdrawiam i zachęcam do pisania ( No nie wierzę że wszyscy grają w nowsze części )

Jan 12, 2011 at 08:56

Print
Jula1990

Registered: Feb 14, 2017
Re: Godne uwagi scenariusze [post #5]

Mi się podobał scenariusz z historią Japonii, ale to może dlatego, że jestem trochę zakręcona na punkcie tego kraju

Feb 14, 2017 at 09:53

Print
sacara

Registered: Mar 01, 2017
Re: Godne uwagi scenariusze [post #6]

Muszę zobaczyć ten scenariusz, brzmi zachęcająco

Mar 01, 2017 at 09:35

Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Godne uwagi scenariusze [post #7]

Quote:
Jula1990 wrote:
Mi się podobał scenariusz z historią Japonii, ale to może dlatego, że jestem trochę zakręcona na punkcie tego kraju

nooo bardzo fajny i bardzo trudny scenariusz

May 07, 2017 at 10:53
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.