civ.org.pl forums > Civ3 - Główne > Zniknęły Save'y!!!
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Główne
Poster
Status: Novice

Registered: Jan 12, 2011
IP: Logged
Zniknęły Save'y!!! [post #1]

Witam, mam dość dziwny problem, a zależy mi na szybkim rozwiązaniu.
Otóż na laptopie z Windowsem 7 mam zainstalowaną civke III conquest z serii Kolekcja Klasyki. Przez parę dni z save'ami, które skopiowałem z innego kompa było wszystko OK. Niestety wczoraj save'y zniknęły mi w ogóle z dysku!!! Najdziwniejsze jest to, że w grze wszystko działa, mogę zapisywać i wczytywać bez problemu, ale kiedy chcę poza grą skopiować pliki .SAV, żeby móc sobie pograc na innym kompie, pokazuje mi, ze folder Saves jest pusty!!! A przeciez to bzdura, bo mam parę zapisanych gier.
Błagam, pomóżcie, bo za parę dni muszę oddać ten komputer i usunąć Civke, a to oznacza bezpowrotną utratę paru wieków gry!!!

Jan 12, 2011 at 11:33

Print
raistand
Status: Veteran

Registered: Sept 23, 2010
Re: Zniknęły Save'y!!! [post #2]

Poszukaj sobie.
Każ szukać wszędzie nawet w ukrytych i systemowych folderach.

Wcześniej zajrzyj do folderu 'Conquests' i ustaw 'Compatibility view'. O ile masz Vistę...

Jan 12, 2011 at 11:46

Print
yachon

Re: Zniknęły Save'y!!! [post #3]

Spoko, dogłębne szukanie pomogło, problem na szczęście już rozwiązany :-)

Jan 12, 2011 at 15:21

Print
raistand
Status: Veteran

Registered: Sept 23, 2010
Re: Zniknęły Save'y!!! [post #4]

To napisz dla potomnych gdzie się odnalazły.

Jan 12, 2011 at 16:24

Print
yachon

Re: Zniknęły Save'y!!! [post #5]

Dziwna sprawa - pliki .SAV były tam gdzie być powinny, czyli w folderze Conquests\Saves. W jakiś sposób Widows 7 ich nie widział, więc nie miałem możliwości skopiowania. Szybkie szukanie nic nie dało, ale szukanie zaawansowane, ze wskazaniem partycji i dokładnej nazwy z rozszerzeniem (można ją znaleźć w oknie zapisu/ładowania w menu gry) pokazało mi plik, który skrzętnie sobie skopiowałem. No i tyle

Jan 12, 2011 at 19:05

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.