civ.org.pl forums > Civ3 - Główne > Czy warto zakupić i grać w Civilization 3 Złota Edycja?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Główne
Poster
Status: Veteran

Registered: Feb 20, 2010
IP: Logged
Czy warto zakupić i grać w Civilization 3 Złota Edycja? [post #1]

Drodzy koledzy, ostatnio naszła mnie chęć pogrania w starsze odsłony Civilization. Głównie chodzi mi o Civ III. Grałem w to... dawno, bardzo dawno.
Moje pytania:

1. Czy warto zakupić Civilization 3 Złota Edycja? (lub inna edycję?).
2. Czy gra jest jeszcze grywalna?
3. Jak wygląda obecnie kwestia AI i dyplomacji?

@Azi, wiem, ze ty ostatnio pogrywałeś w trójeczkę, więc Twojej opinii tez chętnie wysłucham.

Jan 31, 2011 at 07:22

Print
bloodmage
Status: Elite

Registered: Jul 30, 2006
Re: Czy warto zakupić i grać w Civilization 3 Złota Edycja? [post #2]

Miałem taką samą "zachciankę" jak Ty i kupiłem sobie CIV3, teraz leży na półce. Wnioskuję, że bardziej chciałem mieć samą grę niż w nią grać. Wolę CIV4 BtS.
Moim zdaniem powinieneś kupić, niewiele kosztuje tak więc nie będziesz potem narzekał.

Jan 31, 2011 at 08:36
Gadu-Gadu: 1068234
XFire DevSeba
Print
PiotrG
Status: Regular

Registered: Dec 28, 2010
Re: Czy warto zakupić i grać w Civilization 3 Złota Edycja? [post #3]

Złota edycja ma jeden zasadniczy minus, niby jest ok. ale ma błędy których nie usówa żaden patch. Gdzieś nawet kiedyś widziałem listę wszystkich bugów wystepujących w tej grze, nawet została ona wysłana do firmy kóra grę wydała w Polsce ale żadnych zmian w postaci patcha to nie przyniosło.

Przykładem jest choćby scenariusz ze średniowiecza , który w wersji złotej edycji jest okrojony i upełnie bez sensu.

Sprawa druga to różne mody. Po siciągnięciu moda dotyczącego histrorii Kanady musiałem robic na nawo instalkę bo zupełnie komp oszalał. W przypadku wersji angielskiej czy tez jak to się nazywa limited edition nie ma takiego problemu.

Sam zakupiłem wersję własnie angielską na allegro i niezmiernie z tego się cieszę to też polecałbym uczynic, o ile uda się znaleźć sprzedawcę.

Dodam też ze sama podstawa owszem jest fajna, ale jak wzbogacimy ją jeszcze o rózne modyfikacje takie jak chociażby Warhammer to już...klękajcie narody

[Edited by PiotrG on Jan 31, 2011 at 09:31]

Jan 31, 2011 at 09:30

Print
michalkf
Status: Veteran

Registered: Feb 20, 2010
Re: Czy warto zakupić i grać w Civilization 3 Złota Edycja? [post #4]

@bloodmage, @PiotrG, dzięki za odpowiedzi.

Sam już nie wiem czy bardziej chcę mieć grę czy chcę w nią pograć.

Jan 31, 2011 at 20:35

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.