civ.org.pl forums > NoVa Demokracja > IX Kadencja - Kandydaci i ich programy
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > NoVa Demokracja
Poster
Status: Moderator

Registered: May 09, 2006
IP: Logged
IX Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #1]

W tym wątku każdy z kandydatów zamieszcza jeden post ze swoim oficjalnym programem i w razie potrzeby potem go edytuje.

Feb 04, 2011 at 20:16

Print
kasztelan_mirmil

Registered: May 09, 2006
Re: IX Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #2]

Drodzy rodacy.
Wywodzę się z rodu o dużych tradycjach królewskich i pragnę zgłosić swoją kandydaturę na nowego władcę Novej Demokratycznej Rosji.
Moja rodzina ze względu na duże straty spowodowane srogimi zimami wycofała się ostatnio z polityki i wraca teraz wzmocniona tymi trudnymi doświadczeniami.
W trudnych czasach by przetrwać pomogli nam przyjaciele. A czy my jako naród Rosyjski mamy przyjaciół ? Czy nam ktoś pomoże gdy nadejdą trudne dni ? Wszak nasza matuszka ziemia wyrodną bywa i kapryśną. A nie ma śród narodów świata takiego, o którym teraz moglibyśmy powiedzieć "lubi nas". Wszyscy nas się boją i są ostrożni, ale gdyby nam się noga powinęła prawdopodobnie rzucą się na nas jak stado hien.
Dlatego powiadam i proponuję pax, pax, pax temu światowi. Przestańmy podbijać nowe nacje, zejdźmy ze ścieżki walki. Nasza matuszka jest niedobra, zatem szukajmy lepszych spokojniejszych miejsc do zamieszkania we wszechświecie.

Mój program:
- wstrzymanie podbojów militarnych i rozwoju armii
- położenie większego nacisku na naukę i osiągnięcie jak najszybciej technologi pozwalajacych na lot do gwiazd
- pozyskanie przyjaciół z którymi moglibyśmy w szybciej rozwijać się naukowo.

Głosujcie na mnie, a ręce wasze i waszych dzieci więcej nie spłyną krwią a nasi potomkowie polecą do nieba.
Kasztelan Mir Mił

Mar 04, 2011 at 21:50

Print
czajmen

Registered: Jul 28, 2008
Re: IX Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #3]

Ja Czajmen, syn Wielkiego i nie docenionego Czajmena KtóregośTam chce podjąć dzieło mojego ojca. Nasz ŚP ostatni władca nie umiał wykorzystać potencjały jaki mamy. Moimi głównym trzema celami są:

1. Zapewnienie ponadprzeciętnego rozwoju naukowego (wzrost punktów nauki z 250 do 731(!!!))
2. Trening jednostek wojskowych, stałe ulepszanie
3. Zapewnienie szczęścia naszym obywatelom

Z polityk społecznych jakie chce przyjąć, to:
- Niezależność (+ 15% do badań)
- Secularism ( +2 do nauki od każdego specjalisty )

Z technologi jakie chce odkryć, to:
1. Kolej
2. Dynamit
3. Elektryczność
4. Części zamienne
5. Silnik spalinowy

Podkreślając naszą wolność, która będzie zawsze trwać wybuduję Statuę Wolności.

Dzięki planowanej wojnie z Indiami i zdobywaniu doświadczenia przez nasze jednostki, a dzięki nim wielkiemu generalowi, oraz poświęcając naszego wielkiego generała nr 2 - chcę aby w państwa był zloty okres przez dłuższy czas (około 40% kadencji).

Jeżeli chodzi o wojsko to w planach jest oddanie dwóch oddziałów Kozaków - tutaj głównie zapewnienie dodatkowego szczęścia z miast, które nie mają obecnie garnizonu, a długo planowo ulepszenie do czołgów. Wycofane ze służby zostaną pancerniki parowe z uwagi na swoją minimalna przydatność. Przezbroję człon armii odpowiedzialnej za podboje na piechotę oraz artylerię, a kontrolę nad morzami i oceanami zapewnią nam Niszczyciele.

Finanse państwa pomimo początkowych trudności (bug w grze) ostatecznie przyrost finansów będzie na poziomie +32, a w skarbcu będzie ponad 2000 złotych monet.

Dzięki nowym inwestycją będziemy w posiadaniu 8 sztuk węgla, 10 sztuk ropy i aluminium - a to wszystko dostępne.

[Edited by czajmen on Mar 06, 2011 at 03:28]

Mar 05, 2011 at 10:38
Gadu-Gadu: 1952761
XFire czajmen
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.