civ.org.pl forums > Space 4X - Projekt gry - Strategia Kosmiczna 4x > Menusy
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Projekt gry - Strategia Kosmiczna 4x
Poster
Status: Settler

Registered: Oct 28, 2010
IP: Logged
Menusy [post #1]

Rozumiem, że w końcowej fazie grafika i jakość menusów będą na większym poziomie? Mam przez to na myśli, że jeśli tak będzie wyglądał interfejs, to przydałaby się np. opcja legendy, wyjaśniająca co do czego służy. Oprócz tego trzeba by zrobić szkice pozostałych menu, np. interfejsu bitwy planetarnej. Mam tylko nadzieję że się nie wymądrzam. Nie wiem, może Merthen i spółka już coś opracowują.

Feb 07, 2011 at 11:52

Print
Merthen
Status: Moderator

Registered: Aug 25, 2008
Re: Menusy [post #2]

Grafika z konceptów to moje szkice, które mają pomóc w zrozumienie konceptu. Jak można zauważycie kiepski ze mnie grafik .

Oczywiście poziom wizualny gry będzie zależał od zdolności grafika jaki będzie pracował przy projekcje.

Jak pewnie zauważyłeś koncepcie to tylko wstępna propozycja podana pod dyskusje.
Podczas naszych rozmów w tym wątku doszło już do pewnych zmian w założeniach gry. Kiedy ustalimy już "idealna" koncepcje to wtedy plik pdf zostanie uzupęłniony. Dopiero wtedy zacznie się na serio ustalać interfejs gry.

Oczywiście jeżeli coś z z konceptu nie jest jasne to możesz się o to dopytać.

[Edited by Merthen on Feb 12, 2011 at 16:05]

Feb 12, 2011 at 10:01

Print
pzpgatron
Status: Settler

Registered: Oct 28, 2010
Re: Menusy [post #3]

Będę pytał w odpowiednich wątkach

Feb 21, 2011 at 19:24

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.