civ.org.pl forums > Gry Cywilizacyjne > Forever Future - megamod do Civ: Call to Power
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Inne Gry Strategiczne > Gry Cywilizacyjne
Poster
Status: Novice

Registered: Feb 12, 2011
IP: Logged
Forever Future - megamod do Civ: Call to Power [post #1]

Witam,

Jestem tu nowy, więc po pierwsze pozdrawiam wszystkich. Po drugie, jestem członkiem dwuosobowego zespołu moderskiego, który własnie opublikował pierwszą dostępną publicznie wersję naszego moda pt. Forever Future. Pobrać go można z Apolytona: http://ctp2.apolyton.net/ctp1/mods/Forever_Future_Mod.zip . Jest to duża modyfikacja do Civilization: Call to Power (jedynka).

Co w modzie się znajduje? W miarę dokumentacja jest oczywiście w plikach readme, ale polecam też przejrzenie wątku: http://apolyton.net/content.php/352-Forever-Future-new-megamod-released! - jest tam lista zmian (po angielsku).

Mam nadzieję, że mod znajdzie zwolenników. Pracowaliśmy nad nim przez mniej więcej trzy lata i jesteśmy naprawdę zadowoleni (co nie oznacza że nie ma błędów, ale zostały już tylko drobiazgi do poprawienia, np. błędy gramatyczne w Library).

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania moda. Oczywiście o ile ktoś oprócz nas jeszcze w CTP gra. Ale warto.

[Edited by Solarius Scorch on Feb 12, 2011 at 23:08]

Feb 12, 2011 at 23:02

Print
PiotrG
Status: Regular

Registered: Dec 28, 2010
Re: Forever Future - megamod do Civ: Call to Power [post #2]

Szacun

Moge zapytać czemu zrobiliście moda dotyczącego akurt częsci 1 a nie 2?

Rewolucji między nimi nie było przecierz a dwójka miała juz sporo poprawionych błędów z częsci pierwszej.

Szczerze tez przyznaję że choc posiadam jeszcze gdzies w kuferku obie te gry w orginale to jednak wracac do nich już już zamierzam ( chyba że mnie przekonacie ), aczkolwiek doceniam że mają takich zapaleńców , którzy nawet bawią się w robienie do nich modyfikacji.

Mar 22, 2011 at 14:08

Print
Jenruzz
Status: Settler

Registered: Aug 18, 2012
Re: Forever Future - megamod do Civ: Call to Power [post #3]

Chętnie zobaczyłbym tego moda, jednak nie mogę go pobrać, jeżeli byś mógł wstawić na inny hosting Mam nadzieję, że mod znajdzie zwolenników

Aug 18, 2012 at 18:45

Print
Solarius Scorch
Status: Novice

Registered: Feb 12, 2011
Re: Forever Future - megamod do Civ: Call to Power [post #4]

Nie ma jak odpowiedź po trzech latach XD

Krótko: mod jest do jedynki, bo jest po prostu lepsza - głównie w tym, że ma warstwę kosmiczną, a także ogólnie lepszy balans. Niedociągnięć ma masę, ale po większości je naprawiliśmy.

Co zaś do pobrania, to nadal są z tym kłopoty? Jeśli tak proszę o PM.

May 01, 2014 at 02:22

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.