civ.org.pl forums > NoVa Demokracja > X Kadencja - Kandydaci i ich programy
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > NoVa Demokracja
Poster
Status: Moderator

Registered: May 09, 2006
IP: Logged
X Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #1]

W tym wątku każdy z kandydatów zamieszcza jeden post ze swoim oficjalnym programem i w razie potrzeby potem go edytuje.

Mar 14, 2011 at 21:47

Print
czajmen
Status: Moderator

Registered: Jul 28, 2008
Re: X Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #2]

Zamierzam kontynuować dzieło mojego ojca. Rozwój militarny będzie trwać, dzięki wielkim nakładom poziom szczęścia eksploduje w naszym państwie - osiągając poziom 21 uśmiechniętych buziek - do wielkiego złotego wieku brakuje już nie wiele. Zostanie wprowadzony w życie plan, który będzie mieć za zadanie w przeciągu następnych 100 lub maksymalnie 150 lat zdobyć wszystkie stolice naszych wrogów - po moim panowaniu pozostanie do zdobycia:
- stolica francji - nasze wojska już prą na nią
- stolica anglii - nasze wojska są w pobliżu
- stolica ameryki
- stolica niemiecka
- stolica egipska
- stolica ossomańska

Ostateczna broń - bomby i pociski jądrowe są w produkcji.

Jeżeli chodzi o nowe technologie, to nasi naukowcy skupią się nad zbadaniem:
- silnika spalinowego (zakończenie prac rozpoczętych przez mojego ojca)
- teoria atomu
- rozszczepienie jądra atomu
- radar
- lasery
- mass media
- technika rakietowa (w trakcie)

Inne istotne dokonania:
- wybudowana Wieża Eiffela
- zakończony projekt Manhattan
- wprowadzona wolność przekonań
- rozpoczęte działania na drugim kontynencie
- rozpoczęcie budowy sądów w zdobytych miastach

Kwestia terytoriów:
- zdobyte Gao (stolica)
- Lyon (dobre miejsce na atak na Paryż)
- pozbędę się jednego z miast w afryce, oraz miasta koło zdobytej stolicy Indii

[Edited by czajmen on Apr 02, 2011 at 20:32]

Mar 24, 2011 at 11:11
Gadu-Gadu: 1952761
XFire czajmen
Print
Tomek77
Status: Elite

Registered: Sept 01, 2010
Re: X Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #3]

Ja, Tomek I pragnę objąć tron Novej Demokracji Rosji.

Mój plan jest taki:

Pierwszą rzeczą jako zrobię będzie zawarcie pokoju z Ghandim i przkupienie go dużą ilością surowców luksusowych w zamian za otwarte granice. Przez to będziemy na minusie ze szczęściem, ale ułatwimy sobie atak na Londyn, a następnie znowu wypowiemy wojnę Indiom i spalimy ich stolicę na półwyspie Skandynawskim. Następnie zniszczymy Songhaj i znowu wypowiemy wojnę Elżbiecie. W sumie zdobędziemy i zatrzymamy 5 miast: Londyn, Gao, Jenne, Hastings i jedno miasto indyjskie, które spalimy. Jako sojusznika zyskamy Rio de Janerio. Nasze dwa niszczyciele dostaną awans do zasięgu i jeden logistykę, a druga artyleria bez większych zmian. Jedna artyleria otrzyma logistykę. Jedna piechota wojnę błyskawiczną, a druga piechota oblężenie. Wszystkie te jednostki brały udział w wojnach. Po zakńczeniu kadencji budowa 4 czołgów będzie zbliżała sie do końca. Z godnie z radami mistrza oszukam Francję dwa razy za dwa surowce luksusowe ode mnie, a wzamian dostanę 777 złota, a za drugim razem 547 złota. Aby nie pogrążać państwa w jeszcze większym niezadowoleniu od razu po tych oszustwach wypowiem im wojnę .

Zwiększę naukę z 641 punktów do 901 punktów nauki na turę. Dokonam tego dzięki budowie szkół publicznych, w niektórych miastach w tym budowa dwóch szkół po zakończeniu kadencji będzie zbliżać się ku końcowi. Jednym z powodów rozwoju naukowego będzie scholastyka, przyjęta przez nasze państwo.

Odkryje silnik spalinowy, lot, radio, radar i mass media i będe bliski odkrycia techniki rakietowej.

Pod koniec kadencji w skarbcu będzie 2214 złota, asp rzychód będzie wynosił +58 złota na turę, a nasz poprzedni władca zakończył panowanie z przychodem +32. Dokonam tego dzięki budowie banków i giełd. zbuduję to co już dawno powinno być zbudowane, czyli skarbiec państwa.

Z powodu prowadzonych wojen przeze mnie i zaniedbania poprzednich władców zadowolenie przez większość kadencji będzie na minusie chwilami dochodząc do -14 na turę, ale tylko chwilowo. Pod koniec kadencji Wieża Eifla w Susa będzie na ukończeniu co w przyszłości zapewni nam o 8 więcej zadowolenia . Wyjść na plus udało mi się, także poprzez kupno sądów, w niektórych miastach.

W przyszłości możemy spodziewać się wielkiego inżyniera.

Złoty wiek będzie trwał przez 20% kadencji, a właściwie będą to dwa pięcioturowe złote wieki.

Zbadam Australię.

[Edited by Tomek77 on Mar 26, 2011 at 06:06]

Mar 24, 2011 at 16:18

Print
Adi Cherryson
Status: Hero

Registered: Sept 14, 2002
Re: X Kadencja - Kandydaci i ich programy [post #4]

Quote:
Tomek77 wrote:Z powodu prowadzonych wojen przeze mnie i zaniedbania poprzednich władców zadowolenie przez większość kadencji będzie na minusie chwilami dochodząc do -14 na turę, ale tylko chwilowo.

Tym mnie przekonałeś. Ekstremalne podejście, czyli to, co lubię.

[Edited by Adi Cherryson on Apr 13, 2011 at 00:45]

Apr 13, 2011 at 00:44

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.