civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa I > Maiar vs P8R / MAIAR
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa I
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Maiar vs P8R / MAIAR [post #1]

Termin: 21.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 17.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 09, 2011 at 22:01]

In the fifth, your ass goes down. Say it.

Apr 18, 2011 at 23:55

Print
P8R
Status: Hero

Registered: Aug 16, 2010
Re: Maiar vs P8R [post #2]

No cóż, niespodzianki brak, przegrałem.

Nacje: Francja oboje, wybrane własnoręcznie.
Mapa: mirror

Możecie mi podziękować, że Maiar zużył na mnie tą nację i teraz ma w randomie bodaj 1/17 wylosowania jej ;p

Dograliśmy do epoki strzelców i dział, Maiaro spalił mi 1 miasto (skrajne, desant muszkieterów), które odbudowałem, gdy już nie miało spełnić żadnej roli. Zajął również inne miasto, które prawie spalił, ale odzyskałem je. Po tym przestało mu się chcieć atakować, ale i mnie grać, bo miał sporą przewagę technologiczną (jeśli nie kłamał ;p, to miał ze 2x więcej nauki )
Nabudowałem się niemało cudów, żadnych mi nie zabrano. On zrobił Stone, Wieżę Porcelanową, Angkor Wat i coś jeszcze, ja prawie całą resztę, poza morskimi. Jednak zanim wynalazłem walutę i porobiłem markety, miałem sporo problemów z kasą, jednak długo nie miały miejsca żadne utarczki.

May 09, 2011 at 21:02
Gadu-Gadu: 534627
Print
Maiar

Registered: Sept 26, 2010
Re: Maiar vs P8R [post #3]

Ey, ja miałem 6 cudów. Nie tak wcale mało. ; ) (Wieża Porcelanowa, Angor Wat, Wiszące Ogrody, Stonehenge, Haghia Sofia i Luwr). Mapa ogółem rozwojowa. Na początku trochę przepychanek, potem ciągle gospodarczo bez żadnych walk do renesansu. Wtedy prostym atakiem od tyłu (4 muszkieterami) zdobyłem jedno miasto, i przewagę miałem już za dużą chociaż P8R pewnie mógłby się jeszcze dłuuugo bronić, to dziękuje za szybsze zakończenie i grę.

May 09, 2011 at 21:11
Gadu-Gadu: 10423380
Print
P8R

Registered: Aug 16, 2010
Re: Maiar vs P8R / MAIAR [post #4]

No fakt, ale zapomniałem dlatego właśnie, że nie zabrałeś mi żadnego. Choć tej wieży to było mi szkoda, ale nie miałem wtedy nawet edukacji.

May 09, 2011 at 23:43
Gadu-Gadu: 534627
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.