civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa I > Maiar vs coorp / MAIAR
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa I
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Maiar vs coorp / MAIAR [post #1]

Termin: 21.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 17.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on Jun 19, 2011 at 17:40]

In the fifth, your ass goes down. Say it.

Apr 18, 2011 at 23:57

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: Maiar vs coorp [post #2]

Dziś rozegraliśmy meczyk. Nacje losowe - ja Persja, Maiar Chiny. Wszystko fajnie szło do czasu gdy przeciwnik ulepszył czokonu do strzelców. Walił nimi 2x w miasto a ja stałem bezsilny :/ W każdym razie czegoś to się nauczyłem nowego :P

Graty Maiar i do następnego !

Jun 19, 2011 at 17:38

Print
Maiar
Status: Hero

Registered: Sept 26, 2010
Re: Maiar vs coorp [post #3]

Mapa w miarę uboga, postawiłem 2 miasta, zrobiłem jakoś oracle i stone, a Coorp GL. Potem ja zrobiłem Haghie i Chicken Itza, Coorp Ogrody. Potem ja jeszcze Porcelanówke. Miasta frontowe były dość blisko, trochę mniejszych manewrów było, ale nic do rozstrzygnięcia. Jako że miałem sporo kasy. (około +20 bez Ga, a Coorp 0) to przed zrobieniem porcelanówki zacząłem spamować chu ko nu, potem tylko naukowcem do rifle, i zmasowany atak 8 rifle, gdzie większość mogła atakować 2 razy przesądziło sprawę. Miałem też 1 miasto mniej, ale jakieś 17 zadowolenia na plus, to pewnie jakby gra się przedłużyła, musiałbym gdzieś 4 miasto postawić, noi chyba z 2/3 policy więcej miałem, a tak to w eko mocno podobnie nie licząc kasy. Ciekawa i szybka (tak się robi tury Jans, tak!) gra. Dziękuje bardzo i do następnego.

Jun 19, 2011 at 17:44
Gadu-Gadu: 10423380
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.