civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa I > Herbaciarz vs Cholernik / CHOLERNIK
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa I
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Herbaciarz vs Cholernik / CHOLERNIK [post #1]

Termin: 21.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 17.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on Jun 22, 2011 at 18:05]

In the fifth, your ass goes down. Say it.

Apr 18, 2011 at 23:59

Print
Herbaciarz
Status: Hero

Registered: Aug 19, 2009
Re: Herbaciarz vs Cholernik [post #2]

Wygrana Cholernika.

Ja Japonia, mój oponent Arabia. Szybka gra- gdyby random w każdej walce nie
był na korzyść Cholernika może byśmy pograli dłużej (jeśli by zostało 6hp swordowi
po ataku to teoretycznie przetrwałby następną walkę [zdolonosc Japonii])

Jeszcze raz dzięki i do następnej walki.

PS::

Przy okazji pisząc tego posta odkryłem dziwny bug:

Nie działa mi "s" z kreską, więc muszę poprawiać a tutaj zamiast zdolnosc jest Kolonowskie

[Edited by Herbaciarz on Jun 22, 2011 at 18:05]

~Stalin
HerbatĂŞ siĂŞ pija, by zapomnieĂŚ o haÂłasie Âświata.
~T'ien Yiheng

Jun 22, 2011 at 18:00
Gadu-Gadu: 10210264
XFire Opiart
Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: Herbaciarz vs Cholernik / CHOLERNIK [post #3]

Dzięki również za grę. Po okazaniu się że mapa jest kontaktowa, a stolice się znajdują bardzo siebie (12 pól) postanowiłem szybciutko się z mym oponentem rozprawić, zanim w ruch pójdą samurajowie.
Opiart jako 1 pojawił się pod mą stolicą warem, po chwili scoutem i najprawdopodobniej czaił się na jakiegoś biednego cywila, niestety (dla niego) zwiadowca wpadł w pułapkę i szybko padł, a woj musiał się wycofać. Podszedłem armią pod Kioto, nie dając za bardzo robotnikom pracować, w tym czasie spokojnie mogłem u siebie pracować. Po chwili pojawił się 3 war wraz z settem i wypychając mą armię ruszyli na północ, aby po chwili miasto tam postawić. W tym momencie cofnąłem armię do stolicy i czekali na przezbrojenie. Żelazo się trafiło pod stolicą z tyłu, Opiart postawił stolicę ciupkę bliżej, przez co sięgnął je, ja musiałem stawiać tam miasteczko. Postanowiłem postawić bezpośrednio na surowcu (choć tereny wokół były słabe), tak aby móc przezbroić większą ilość żołnierzy. Zwiadowcę wysłałem dołem celem odcięcia zaopatrzenia, armię wysłałem górą pod Osakę. Miasto padło bez większych problemów (choć niby random mi pomógł ), a wraz z nim padł kwiat japońskiej armii (2 swordów). Widząc przytłaczającą przewagę na placu boju Opi vel Nestea poddał partyjkę. Dzięki i do szybkiego rewanżu, mam nadzieję że powtórzymy wynik

Fota Herbacianego Imperium:

A dla chętnych, którzy lubią patrzeć i w sumie nic nie widzieć, daję link do wyścigów ślimaków na 2 km , ... tzn link do filmiku z partyjki:
http://www.livestream.com/civorgpl/video?clipId=pla_1b2ec04f-d7b5-4903-82fa-4ec74f7e2fe8&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

Edit: Krany, do twarzy ci w tych soczewkach

[Edited by Cholernik on Jun 22, 2011 at 20:53]

Jun 22, 2011 at 20:50

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.