civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa I > delpietro vs P8R / DELPIETRO
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa I
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
delpietro vs P8R / DELPIETRO [post #1]

Termin: 21.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 17.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on Jun 19, 2011 at 00:29]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Apr 19, 2011 at 00:23

Print
P8R
Status: Hero

Registered: Aug 16, 2010
Re: delpietro vs P8R [post #2]

Właśnie mieliśmy próbę, czy raczej ileś tam prób rozegrania meczu.
Niestety gra nam nie zezwoliła grać na nOVALu (4.3 oboje), więc poprzestaliśmy na mirrorze deski. Niestety popełniliśmy błąd - bardziej ja, jako host - że wzięliśmy CSy i barby. Nie chodzi o to, że się nie odbijają, barby są agresywne itd. ale tym razem zrobiły delpietrowi znanego buga z blokowaniem produkcji galerą - miał 2. miasto na górce, przy rzeczce i na wybrzeżu i gdy tylko podpływała barbowa galera, robotnicy zamieniali się w bandę nierobów nawet po kilku turach i po zniszczeniu galery. Co więcej, nawet po zloadowaniu gry o jakieś 7 tur. Odpuściliśmy więc i zagramy zupełnie nową grę innego razu.
Delpietro zarzuci screenem, albo dwoma.

May 08, 2011 at 16:23
Gadu-Gadu: 534627
Print
delpietro
Status: Moderator

Registered: Oct 18, 2009
Re: delpietro vs P8R [post #3]

Dokładnie, próbowaliśmy kilka razy cofnąć ale bug się powtarzał. Nawet po zniszczeniu galery przez następne kilka tur nie było produkcji.

Tutaj 1 bug nieistotny dla przebiegu gry ale śmieszny. Galera wpłynęła w d**e słonia

A tutaj ten bug który doprowadzał mnie do furii. Dodam że miasto założyłem 3 tury wcześniej, a jak widać ma wyraźne problemy z rozwojem nie mówiąc już o zerowej produkcji na wzgórzu.

Następnym razem weźmiemy standardowe ustawienia. Szkoda tylko straconego czasu, którego na multi mam strasznie mało. Jakby co będę dostępny tak co drugi dzień późnymi wieczorami, ale ciężko mi się umówić konkretnie na 100% na dany termin.

[Edited by delpietro on May 08, 2011 at 16:38]

May 08, 2011 at 16:36
Gadu-Gadu: 6069832
Print
delpietro

Re: delpietro vs P8R [post #4]

Od poniedziałku do piątku (oprócz czwartku) jestem zawsze na steamie w pracy między 08:00 a 19:00. Można się pytać i umawiać na mecz.
Ponad 1h-2h spokoju mam jedynie po 23:00 (prawie codziennie) choć i tak trzeba by mnie wcześniej uprzedzić bo nie zawsze jestem. Jeśli chodzi o wcześniejsze pory to cięzko. Walić, pytać może będę mógł znaleźć jakiś termin w normalniejszej dla niektórych porze

May 24, 2011 at 12:52
Print
P8R

Re: delpietro vs P8R [post #5]

Ostatnimi czasy ciężko mnie złapać wieczorami, bo wtedy pracuję, odpoczywam w weekendy, więc wtedy możemy się najprędzej złapać. Niestety, jak wchodzę na steama, to mam pecha do pozostałych ligowców, z którymi nie grałem dotąd.

Jun 05, 2011 at 17:33
Print
P8R

Re: delpietro vs P8R [post #6]

Mówi się o nim, że od sołtysa Małej Wsi Przy Drodze dostał całkowity zakaz wstępu za śmianie się z jej nazwy oraz że podczas gry w Cywilizację jego mózg wytwarza własne pole grawitacyjne.
My wiemy jedynie, że nazywa się delpietro.

Dzisiejszej nocy pobił mnie w pojedynku wyrównanym tylko na początku. Mapa była biedniutko wygenerowana, ale równo dla obu, bo była to nOval 6.0 arena, bez CSów, ruin, z barbami.

nacje randomowe
delpietro: Ottomanie
ja: amerykanie

Reszta opisu by delp.

[Edited by P8R on Jun 19, 2011 at 00:34]

Jun 18, 2011 at 23:54
Print
delpietro

Re: delpietro vs P8R [post #7]

Mała Wieś Przy Drodze to miejscowość którą mijaliśmy w drodze do Legionowa na zlot. Trzeba przyznać że klimatyczna nazwa
Co do gry, to rzeczywiście dosyć biedne tereny startowe, ledwie łapałem marmur potem jedynie jeszcze 2 luksy w pozostałych miastach podpiąłem. Myślałem o mieście nadmorskim przy perłach czy wielorybach ale na brzegu same pustynie były, a jak się dosyć szybko okazało mapa jest bardzo kontaktowa. Od razu rush do longów i surprise na całej mapie tylko 4 sztuki żelaza dla każdego z nas. Ciężko się było przebić do renesansu choć próbowałem różnych akcji zaczepnych z próbą spalenia kopalni żelaza włącznie. Dotrwaliśmy do 125 tury. W tym momencie P8R poddał grę. Brakowało mi 6 tur do artylerii (2 naukowców już czekało), działa się już szykowały, a pieniędzy na upgrade było aż nadto

Dzięki za grę

Jun 19, 2011 at 00:11
Print
P8R

Re: delpietro vs P8R [post #8]

Parę tur przed tym, co widać w ostatnim screenie próbowałem dywersji na tył konnicą, że by spalić kopalnię żelaza, już tam byłem, ale zabrakło tej jednej tury, bo z miasta bęc, piki w ruch i konie w puch. Ale zabrałem workera, którym wybrałem się na spacer

Pssst, Krasny! W tabeli ligowej mam coś za mało spotkań ligowych - spotkaniu z PPP powinienem mieć 8 rozegranych, a mam 7. A po tym spotkaniu będzie już 9 rozegranych i pozostanie już tylko Herbaciarz do obicia ;D

[Edited by P8R on Jun 19, 2011 at 00:39]

Jun 19, 2011 at 00:32
Print
Krasny

Registered: Apr 11, 2004
Re: delpietro vs P8R [post #9]

Quote:
P8R wrote:
Pssst, Krasny! W tabeli ligowej mam coś za mało spotkań ligowych - spotkaniu z PPP powinienem mieć 8 rozegranych, a mam 7. A po tym spotkaniu będzie już 9 rozegranych i pozostanie już tylko Herbaciarz do obicia ;D

To nie Krasny, to Heniu

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl
Jun 19, 2011 at 00:44

Print
Heniu

Registered: May 11, 2004
Re: delpietro vs P8R / DELPIETRO [post #10]

Coś Ci się pomyliło P8R, w lidze jest 10 graczy, więc każdy gra 9 spotkań. Nie 10, bo mecze z samym sobą nie są uwzględniane w klasyfikacji. Z Herbaciarzem nie grałeś, więc masz 8 zakończonych.

Jun 19, 2011 at 09:54

Print
P8R

Re: delpietro vs P8R / DELPIETRO [post #11]

Oj tam, oj tam!
Nie no, racja, czemu ja to w ogóle napisałem? ;p Zmęcz jakiś pewnie i zapomniałem o liczbie meczy.

Jun 19, 2011 at 10:13
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.