civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa I > PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa I
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #1]

Termin: 21.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 17.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 03, 2011 at 12:27]

In the fifth, your ass goes down. Say it.

Apr 19, 2011 at 00:24

Print
PanPr0Pluco
Status: Regular

Registered: Sept 27, 2010
Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #2]

Po raz kolejny spóżnienie o 2 tury do obrony żelaza przekreśliło całą taktykę i rozgrywkę, dlatego z tego powodu, gdy ta kropla przelała czarę goryczy, oficjalnie ogłaszam, że zawieszam swoje uczestnictwo na czas 2 tygodni w lidze tej skur**ałej i niedoje**nej gry w celu ochłonięcia. ( Nie Itkovian, nie obrażam delpietra lol )

Dzięki za grę ziom, pozdrawiam i gratuluję

[Edited by PanPr0Pluco on May 03, 2011 at 12:44]

second don't get me wrong it's not
a new method
Inhale, exhale
Just got a ounce in the mail
I like a blunt or a big fat cone
but my double barrel bong is
gettin' me stoned, home skillet,
there's water inside don't spill
it, it smells like sh** on the
carpet still it, goes down smooth
when I get a clean hit of the
skunky funky smelly green sh**.
Sing my song, puff all night long
As I take hits from the bong <3

May 03, 2011 at 11:05

Print
itkovian
Status: Moderator

Registered: Jan 12, 2011
Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #3]

Gratki Delpietro a martwileś sięo czas a masz już 2 gry za sobą.Co do twojego komentarza PanPr0Pluco odpowiem tylko tyle nie wyżywaj się na innych na forum i grze tylko zastanów się dlaczego tylko ty masz takie komentarze po przegranych ******* ****** oraz dlaczego tylko ty po raz Nty spoźniasz sie do żelaza albo go nie obronisz i tylko ty masz o to pretensje do gry .Jak pisałem zasady są takie same dla wszystkich.

May 03, 2011 at 11:47

Print
PanPr0Pluco

Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #4]

Mhm, brak argumentów i pomysłów na następne brednie zaowocował tym, że piszesz w imieniu całego forum! Brawo! Gdzie ja się na kimś wyżywałem? Znowu dorabiasz swoje chore ideologie i podejrzewam, że problem leży w tobie głębiej.

Dodatkowo znam mnóstwo osób, które podzielają moje zdanie m.in. delpietro

Dlatego zakończ swe chore wywody, nie wciskaj w czyjeś usta słów których nie wypowiedział a przede wszystkim wypowiadaj się w swoim imieniu

Dlaczego tylko ja mam takie komentarze? Gdyż zauważyłem, że sporo użytkowników tego forum stara się kreować na niesamowicie mądrą, inteligentną, kulturalną, elokwentną, wygadaną, znającą się na wszelkich tematach osobę dla którego jak ktoś napisze "k****" na forum to ta osoba jest chamem i prostakiem a sam jak siedzi w domu to sra pod siebie, klnie jak szewc i żre jak nie wychowana świnia nie wspominając o higienie osobistej i odpowiednim traktowaniu płci przeciwnej.

Dlatego pora zrzucić szaty hipokryzji!

A tak BTW: Jest chyba różnica w napisaniu słowa "k**wa" w wyniku frustracji a umieszczania tego wyrazu co 2 słowo, prawda? Dodatkowo są one przeze mnie osobiście cenzurowane.

[Edited by PanPr0Pluco on May 03, 2011 at 12:21]

a new method
Inhale, exhale

May 03, 2011 at 12:11

Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #5]

Panowie - ponownie apaluję: dajcie se siana, ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Pluco - na razie nie traktuję Twojej decyzji jako ostatecznej, mam nadzieję, że jeszcze przekonasz się do tej gry i zmienisz zdanie co do ligi. Może jakbyś odpoczął od tej gry ze dwa tygodnie, nabrałbyś do niej chęci na nowo.

edit: aha, podajcie nacje i napiszcie czy były randomowe.

[Edited by Heniu on May 03, 2011 at 12:27]

May 03, 2011 at 12:26

Print
PanPr0Pluco

Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #6]

Quote:
Heniu wrote:
Panowie - ponownie apaluję: dajcie se siana, ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Pluco - na razie nie traktuję Twojej decyzji jako ostatecznej, mam nadzieję, że jeszcze przekonasz się do tej gry i zmienisz zdanie co do ligi. Może jakbyś odpoczął od tej gry ze dwa tygodnie, nabrałbyś do niej chęci na nowo.

edit: aha, podajcie nacje i napiszcie czy były randomowe.

Hmm, może masz i racje jednak miałem też na względzie terminy, dlatego wolałem o tym poinformować za wczas niż w ostatniej chwili.. w sumie racja, zrobię sobie 2 tyg przerwy, zobaczymy czy coś z tego będzie

a new method
Inhale, exhale
May 03, 2011 at 12:43

Print
delpietro

Registered: Oct 18, 2009
Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #7]

Nacje randomowe. Ja Sulejman, PPP Elżbieta.
Pózniej wiecej info bo pisze z telefonu

May 03, 2011 at 12:50
Gadu-Gadu: 6069832
Print
PanPr0Pluco

Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #8]

i jak del, ubawiłeś się?

a new method
Inhale, exhale

May 03, 2011 at 12:52

Print
itkovian

Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #9]

Quote:
PanPr0Pluco wrote:
Mhm, brak argumentów i pomysłów na następne brednie zaowocował tym, że piszesz w imieniu całego forum! Brawo! Gdzie ja się na kimś wyżywałem? Znowu dorabiasz swoje chore ideologie i podejrzewam, że problem leży w tobie głębiej.

Dlatego zakończ swe chore wywody, nie wciskaj w czyjeś usta słów których nie wypowiedział a przede wszystkim wypowiadaj się w swoim imieniu

Dlaczego tylko ja mam takie komentarze? Gdyż zauważyłem, że sporo użytkowników tego forum stara się kreować na niesamowicie mądrą, inteligentną, kulturalną, elokwentną, wygadaną, znającą się na wszelkich tematach osobę dla którego jak ktoś napisze "k****" na forum to ta osoba jest chamem i prostakiem a sam jak siedzi w domu to sra pod siebie, klnie jak szewc i żre jak nie wychowana świnia nie wspominając o higienie osobistej i odpowiednim traktowaniu płci przeciwnej.

A tak BTW: Jest chyba różnica w napisaniu słowa "k**wa" w wyniku frustracji a umieszczania tego wyrazu co 2 słowo, prawda? Dodatkowo są one przeze mnie osobiście cenzurowane.

1.Gdzie i co napisałem w imieniu całego forum
2.Np na mnie co drugi post piszesz z aluzją do mnie mimo że prubóje nie odpisywać i nie kłócić się wiecej.Wcze sniej P8R kótry jak mało kto ma odwagę i potrafi zwórcić uwagę na pewne rzeczy... no i spora grupa urzytkowników tego forum jak napisałeś!
3.Gdzie delpietro napisał że civka to skur**ałej i niedoje**nej gry bo nie zauważyłem tez go znam rozmawiam i nie słyszłem od niego nigdy takiej opinii.
4 Spora grupa tzn kto co wiesz o tych ludziach ich higienie osobistej i stosunku do kobiet ,piszesz o ludziach na tym forum a nic o nich tak naprawde nie wiesz!!!
5.Podsumowanie masz tu same argumenty a problem jak widzę masz ty ale ja nie jestem specjalista więć nie bedę pisał z czego on wynika.Sam ocen kto tu bredzi i ma chore wywoody. Ja pisze na faktach które sam podajesz w swoich postach ty na nie wiem obserwacji np higieny osobistej członka forum obserwowanej za ekranu swojego laptopa.
6.Najwązniejsze nie chodzi mi o niecenzuralne słowa w twoich komentarzach po przegranych ale wywodach o przyczynach porażki gdzie najczescie jest pisane przegrąłem przez ta .... gre i jej założenia np luczników strzelających o 3 pola a to zabrali mi zelazo i przegrałem gra jest bee(zupełnie jak mały chłopczyk) .Nie przegrłąes przez gre ale przez to ze nie widzisz swoich bełdów tylko zwalasz to całyczas na civke ,nie widzisz umiejetności przeciwnkia który te zasady które tobie przeszkadzają wykorzystuje przeciw tobie i wygrywa.To próbował przetłumaczyć ci P8R.

[Edited by itkovian on May 03, 2011 at 14:11]
May 03, 2011 at 13:44

Print
PanPr0Pluco

Re: PanPr0Pluco vs delpietro [post #10]

Quote:
itkovian wrote:
Quote:
PanPr0Pluco wrote:

1.Gdzie i co napisałem w imieniu całego forum
2.Np na mnie co drugi post piszesz z aluzją do mnie mimo że prubóje nie odpisywać i nie kłócić się wiecej.Wcze sniej P8R kótry jak mało kto ma odwagę i potrafi zwórcić uwagę na pewne rzeczy... no i spora grupa urzytkowników tego forum jak napisałeś!
3.Gdzie delpietro napisał że civka to skur**ałej i niedoje**nej gry bo nie zauważyłem tez go znam rozmawiam i nie słyszłem od niego nigdy takiej opinii.
4 Spora grupa tzn kto co wiesz o tych ludziach ich higienie osobistej i stosunku do kobiet ,piszesz o ludziach na tym forum a nic o nich tak naprawde nie wiesz!!!
5.Podsumowanie masz tu same argumenty a problem jak widzę masz ty ale ja nie jestem specjalista więć nie bedę pisał z czego on wynika.Sam ocen kto tu bredzi i ma chore wywoody. Ja pisze na faktach które sam podajesz w swoich postach ty na nie wiem obserwacji np higieny osobistej członka forum obserwowanej za ekranu swojego laptopa.

1 ."Tylko ja mam problemy z żelazem, tylko ja się spóźniam" itp, czy nie jest to wypowiedź w imieniu całego forum?
2. Niestety kolego, akcja -> reakcja
3. Widać niestety ograniczenie w twoim myśleniu, już tłumaczę: jeśli ktoś podziela mój pogląd to wcale nie musi użyć identycznych słów, czy nie mam racji?
4. Analiza i ocena została poparta doświadczeniami z przeszłości, nie znaczy to oczywiście, że każdy taki jest, znowu uwidacznia się twój brak myślenia.
5. Twoje fakty ograniczają się do czepiania słów i pisania ";d;d;d;d" jak dziecko neo w przypadku braku sensownych argumentów.
6. Dodatkowo twoje argumenty są na poziomie podstawówki "masz ty" "ale ty" " to ty" "kto tu" ahh, przypomniały mi się stare czasy Dzięki!

P.S. Czy wiesz, że człowiek, który nie ma co powiedzieć właśnie stara się czepiać słów i dostosowywać fakty do swojego toku myślenia a gdy mu się to nie uda to zaczyna inną osobę wyśmiewać?

[Edited by PanPr0Pluco on May 03, 2011 at 14:05]

a new method
Inhale, exhale
May 03, 2011 at 14:02

Print
itkovian

Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #11]

1 ."Tylko ja mam problemy z żelazem, tylko ja się spóźniam" itp, czy nie jest to wypowiedź w imieniu całego forum?

May 03, 2011 at 14:13

Print
MickeyMouse
Status: Elite

Registered: Mar 05, 2011
Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #12]

A Wam się jeszcze nie znudziło...PW macie od takich jałowych dyskusji.

May 03, 2011 at 14:33

Print
delpietro

Registered: Oct 18, 2009
Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #13]

Spodziewałem się wymiany zdań między PPP a Itkovianem
Przynajmniej robi się ciekawie w 1 lidze.
Nie czuję się w żaden sposób urażony wypowiedziami PPP. myślę że Jans również, po prostu kolega reaguje bardzo emocjonalnie i wali prosto z mostu, tym bardziej że nie krytykuje nikogo na forum, tylko wyraża opinię na temat gry. Aczkolwiek również nie dziwię się że ton Jego wypowiedzi może niektórych wyprowadzić z równowagi.
Osobiście lubię i szanuję obu graczy, także peace Panowie (możecie do tego użyć gadżetu z awatara PPP - w sam raz się nada ).

Co do samej rozgrywki to ani ja ani PPP nie zdążyliśmy wykorzystać jedostek specjalnych obu nacji, czyli Janczarów i starożytnej artylerii (której się obawiałem) w postaci ang. łuczników. Znów zapomniałem screenów zrobić, pewnie dlatego że graliśmy o nietypowej dla mnie porze czyli o poranku.
Mapka mała aczkolwiek bunkrowa. Pasma górskie rozciągały się od stolicy do samego środka mapy dzieląc ją na 2 części (północną i południową). Żelazo było tylko na południu, więc po 2 mieście przy luksusach na północy, następne postawiłem właśnie na żelazie. Upgrade 2 warów i rush na miasto założone przez PPP w tym samym miejscu po jego stronie zakończył się sukcesem. Pomogło to, że przeciwnik poszedł wojskiem górą i zanim się zorientował został bez żelaza. Potem nastąpiła blokada tego surowca i obrona północnego miasta na które to PPP wysłał całą swoją armię i postawił swoje miasto tuż obok mojego. Na szczęście zdążyłem zrobić 3 swordy i longa (2 moich wojowników poległo w górach na środku mapy opóźniając ekspansję wroga, dzięki czemu zdołałem przygotować obronę). Zaraz przed poddaniem gry przez PPP stanąłem na skraju bankructwa (coś koło 70 tury, wskutek bardzo wolnego robienia dróg jednocześnie do obu miast). Na szczęście w ostatniej chwili na ratunek przybyła Złota Era.
Dzięki za grę. Po raz kolejny rush do żelaza i odcięcie wroga od tego surowca decyduje o wszystkim. Niestety zaczyna to być powoli nudne, dlatego rozumiem frustrację kolegi.

[Edited by delpietro on May 03, 2011 at 16:53]

May 03, 2011 at 16:51
Gadu-Gadu: 6069832
Print
P8R
Status: Hero

Registered: Aug 16, 2010
Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #14]

Lubię lubię naturalnych, bezpośrednich i szczerych, ale nawet to walenie prosto z mostu ma gdzieś swoje granice, a tu nie chodzi nawet o bezpośredniość, a formę.
I nie, nie chodzi o te własnoręcznie wygwiazdkowane, uniwersalnego użytku słowa na "k". Chodzi o to również, o czym wspomniał Itkovian - że PPP płacze jak mały chłopiec, zamiast uczciwe posypać głowę popiołem, że był gorszy, że popełnił błędy czy coś. Nikt się nie przejmie, jak to nastąpi raz na jakiś czas, ale Tobie, Płuco, zdarza się to nader często.

Nie czuję, aby Itkovian pisał również w moim imieniu to, z czym miał rację. Założył przy tym, że kilka osób z pewnością zgadza się z tymi poglądami i tu również się nie pomylił zapewne.

Czego Ci ewidentnie, PPP, brakuje, to dystans do swojej osoby i samokrytyka. Gdy ktoś Cię urazi - Twoim zdaniem, choć u nikogo takich intencji tu nie zauważyłem - natychmiast stawiasz się jak młody okonek. Twój avatar sugeruje wyluzowanie się i jego moc, weź to sobie do serca.

Peace!

May 03, 2011 at 17:48
Gadu-Gadu: 534627
Print
magmax
Status: Elite

Registered: Oct 13, 2010
Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #15]

delpietro - stawianie równoważnika w tej dyskusji pomiędzy PPP a Itkovianem wg, mnie jest nie na miejscu...

pierwszy daje upust swojej złości na przegraną - poprzez krytykę gry
a drugi pisze że zwycięzca wygrał i tyle - a przeca do żali na temat gry są inne miejsca - przegrany wiedział jakie są zasady, na czym gra polega itd.

i mam podobne odczucia jak P8R, że przegrany ma tutaj chyba jakiś problem z akceptacją przegranej i przyznaniem, że przeciwnik był lepszy

czego pojąć jakoś nie mogę - blizny trza nosić z dumą - a nie mówić że to komary pogryzły czy wypadek przy goleniu...

zawsze można temat zamulić - aby np. odebrać zwycięzcy przyjemność z wygranej lub umniejszyć jego rolę

np.

Od kilku tygodni mam problem z myszką i źle mi się klikało na zbrojnych

Gra jest głupia i do bani - rush po żelazie to żenada

Przeciwnik miał fuksa z tym miastem co ja tam chciałem je postawić

Źle kliknąłem a później to już wogóle mi się nie chciało

itd...

A co to zmienia? Nic! Wygrana to wygrana, przegrana to przegrana.
Żadne płacze tego nie zmienią.

A czy warto przyjąć porażkę "na klatę"?

Wg mnie tak.
To jest uczciwe i wobec innych, i przeciwnika i wobec siebie.

May 04, 2011 at 01:30

Print
PanPr0Pluco

Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #16]

Quote:
itkovian wrote:

Ok, widać, że dziecko neo zostało pokonane w rozmowie i już nic więcej nie ma ciekawego do powiedzenia w takim razie zwracam sie do P8R:

Quote:
P8R wrote:
Lubię lubię naturalnych, bezpośrednich i szczerych, ale nawet to walenie prosto z mostu ma gdzieś swoje granice, a tu nie chodzi nawet o bezpośredniość, a formę.
I nie, nie chodzi o te własnoręcznie wygwiazdkowane, uniwersalnego użytku słowa na "k". Chodzi o to również, o czym wspomniał Itkovian - że PPP płacze jak mały chłopiec, zamiast uczciwe posypać głowę popiołem, że był gorszy, że popełnił błędy czy coś. Nikt się nie przejmie, jak to nastąpi raz na jakiś czas, ale Tobie, Płuco, zdarza się to nader często.

Nie czuję, aby Itkovian pisał również w moim imieniu to, z czym miał rację. Założył przy tym, że kilka osób z pewnością zgadza się z tymi poglądami i tu również się nie pomylił zapewne.

Czego Ci ewidentnie, PPP, brakuje, to dystans do swojej osoby i samokrytyka. Gdy ktoś Cię urazi - Twoim zdaniem, choć u nikogo takich intencji tu nie zauważyłem - natychmiast stawiasz się jak młody okonek. Twój avatar sugeruje wyluzowanie się i jego moc, weź to sobie do serca.

Hmmm, nie rozumiem, jak to płaczę jak mały chłopiec? Czy przypadkiem w większości postów nie pisze powodu przegranej + dodatkowo przy okazji daje upust złości I DODATKOWO GRATULUJE WYGRANEJ? Panowie ogarnijcie się.., Czy jak sprzedawca sprzeda ci ch**owy towar i pójdziesz go zareklamować iście w********y z chęcią zabicia sprzedawcy to co ma ci powiedzieć: "nie płacz?" Widzicie panowie, motacie się już w zeznaniach..
Tak zdaża mi się to często co ma związek z tym co pisałem -> na forum giga inteligentne osoby a w domu... ile razy to już miałem, że gość się irytował, klnał i wkurzał jak czasami mi się udawało wygrać po czym na forum widzieliśmy full elokwentny i opanowany post, a ja kolego mówię prosto z mostu co mnie wk*** podaje powód porażki i rzeczy, które są z d**y wzięte, nie zauważyłeś tego? Szkoda, że czytacie wybiórczo

P8R mnie nikt nie obraził i o ile dobrze pamiętam nigdzie tak nie napisałem, chciałem przypomnieć, że cała ta farsa zaczęła się od itkoviana i skoro poświęcasz tyle czasu na to, by napisać taki post to poświeć jeszcze proszę 10 minut na rozmowę z itkovianem aby wytłumaczyć mu, że jak mówię, ze gra jest ch***** to nikogo nie obrażam, bo właśnie od tego absurdu wzięła się ta cała dyskusja, stąd moje stawanie okoniem, debilizmy działają na mnie jak płachta na byka

I tak P8R zgadzam się z tobą, nienawidzę przegrywać, ale chyba nikt tego nie lubi.

[Edited by PanPr0Pluco on May 04, 2011 at 10:12]

a new method
Inhale, exhale
May 04, 2011 at 10:05

Print
Trumen
Status: Veteran

Registered: Nov 14, 2009
Re: PanPr0Pluco vs delpietro / DELPIETRO [post #17]

Ja lubię przegrywać .
A przynajmniej przegrywam cały czas

May 08, 2011 at 09:28

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.