civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa I > Trumen vs P8R / TRUMEN
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa I
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Trumen vs P8R / TRUMEN [post #1]

Termin: 28.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 24.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 07, 2011 at 09:50]

In the fifth, your ass goes down. Say it.

Apr 19, 2011 at 10:45

Print
P8R
Status: Hero

Registered: Aug 16, 2010
Re: Trumen vs P8R [post #2]

Koniec gry, wygrał Trumen aka furmanbp

Nacje randomowe:
ja - Japonia
Trumen - Songhaj
Mapa: nOVAL.
CSy i barby obecne.

Zwycięstwo dyplomatyczne. Sic!
Trumen pokazał mi wzorcowo, dlaczego ONZ rulez, a przy okazji niejako odpowiedział na moje zagajenie po jakiejs utarczce "Why can't we be friends?"
http://www.youtube.com/watch?v=XRGd0gD0QNE
No i w sumie wielkich wojen nie było, przez większą część gry był wyścig ekonomiczny, który jednak przegrałem z kretesem, mimo przewagi w miastach (5 vs 3), bo Trumen jeszcze wcześniej opanował Tradycję.
Nasze stolice były na wyciągnięcie ręki przez wodę - nie liczyłem, ale możliwe, że jakieś 10 heksów. Więc z racji, że pływałem na kasie (rywal jeszcze bardziej ) postanowiłem zmontować masowy desant strzelców, wsparty fregatami. Niestety, posłałem ich za mało, ale nawet teraz się zastanawiam, czy z tą obroną miałbym szansę poważnie zagrozić stolicy. Gdy strzelcy byli dziesiątkowani na wrogiej ziemi, wróg wybudował gmach UN i włączył się licznik. Dlatego choć traktuję ten atak jak duży błąd, to nie najważniejszy i nie będę miał z tego powodu problemu z zaśnięciem
Największym zaniedbaniem było eko i to był powód przegranej. Gratuluję zbudowania prężnego państwa.

May 06, 2011 at 22:46
Gadu-Gadu: 534627
Print
Krasny

Re: Trumen vs P8R [post #3]

Trumen, coś nie mówił że wygrasz?! Zarobiłbym fortunę na bukmacherce

May 06, 2011 at 22:50

Print
Maiar

Registered: Sept 26, 2010
Re: Trumen vs P8R [post #4]

Tylko tchórze grają na ONZ. : ( Trumen, trzeba było podarować oponentowi kilka atomowych bombek.

May 06, 2011 at 22:52
Gadu-Gadu: 10423380
Print
Krasny

Re: Trumen vs P8R [post #5]

Maiar, Ty żyjesz...?!

Wczoraj dowiedziałem się, że nie masz neta. Tak się martwiliśmy o Ciebie, że miałem w archiwach wyszukiwać Twój adres i ustalić ewentualny numer telefonu stacjonarnego żeby się zapytać czy wszystko dobrze. Co lepsze - mówię poważnie, to nie żart.

May 06, 2011 at 23:02

Print
P8R

Re: Trumen vs P8R [post #6]

Tylko tchórze grają na ONZ? Jeśli tak, to gdzie jest honor walki, gdy się zrzuca atomówki? Ten sam poziom tchórzostwa.

May 07, 2011 at 00:34
Print
itkovian
Status: Moderator

Registered: Jan 12, 2011
Re: Trumen vs P8R [post #7]

Quote:
Maiar wrote:
Tylko tchórze grają na ONZ. : ( Trumen, trzeba było podarować oponentowi kilka atomowych bombek.

Dobre ale jak znam Trumena tchórzem napewno nie jest ale za to najlepij umie grac ekonomicznie a że jak widze po układzie w tabeli był to jego mecz o życie to zagrał w to co potrafi najlepiej . (Tylko trumen wygrywa albo przegrywa poprzez ONZ nikt inny przynajmniej na tym forum )

W sumie po tym wyniku jakby nie patrząc na tabelę robi się bardzo ciekawie w dolnej jej częsci.
May 07, 2011 at 07:18

Print
P8R

Re: Trumen vs P8R [post #8]

Quote:

W sumie po tym wyniku jakby nie patrząc na tabelę robi się bardzo ciekawie w dolnej jej częsci.

No niestety, przyłączam się do walki o utrzymanie, eh...
Chyba, że zacznę pasmo zwycięstw i jednocześnie niespodzianek.

edit: Niech staną się screeny!

Sytuacja przed desantem i w trakcie + demo.

[Edited by P8R on May 07, 2011 at 11:55]

May 07, 2011 at 11:42
Print
magmax
Status: Elite

Registered: Oct 13, 2010
Re: Trumen vs P8R / TRUMEN [post #9]

graty Trumen - mówiłem, że w Ciebie wierzę :-)

P8R - no faktycznie to był chyba atak rozpaczy :-)

May 08, 2011 at 01:00

Print
Trumen
Status: Veteran

Registered: Nov 14, 2009
Re: Trumen vs P8R / TRUMEN [post #10]

Nie umiem pokonać potęgi ONZ. A jak czegoś nie można pokonać to trzeba się do tego przyłączyć . Niestety w walce z ONZ nawet potęga atomu jest marna.

Choć muszę przyznać, że gra z ONZ nabiera trochę sensu gdy są CS'y.

May 08, 2011 at 08:59

Print
P8R

Re: Trumen vs P8R / TRUMEN [post #11]

Czy atak rozpaczy? Nie, choć z perspektywy czasu wydaje się, że tak właśnie było.
Ale trzeba pamiętać, że nie wiedziałem o planach Trumena na ONZ i widziałem spore szanse powodzenia, poważnie. Oczywiście teraz bym zrobił większą masówkę, zwłaszcza flotą, bo nie udało mi się zniszczyć żadnego niszczyciela, a statki nie przyłączyły się do niszczenia sił lądowych wroga.

May 08, 2011 at 15:03
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.