civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa III > tsu vs oldkoyot / OLDKOYOT
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa III
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
tsu vs oldkoyot / OLDKOYOT [post #1]

Termin: 28.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 24.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 19, 2011 at 00:32]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Apr 19, 2011 at 11:31

Print
oldkoyot
Status: Regular

Registered: Dec 19, 2010
Re: tsu vs oldkoyot [post #2]

tsu [ROM] 0 : 1 [AME] oldkoyot - losowe nacje

Stolice mieliśmy o 6 pól morskich od siebie, ale zdecydowaliśmy się obaj grać na tej mapie. Mapka uboga w żelazo. Co spowodowało dość nerwową sytuację u mnie. Tsu poszedł z politykami w wolność i dużo szybciej postawił miasto na żelazie. Ja na swoim byłem jakieś 11 tur później.
Zrobił sobie Legiony i już się bałem, że pójdzie całą armią na moja stolicę. Ale zaczął ganiać po mapie mojego Zwiadowcę i odetchnąłem z ulgą. Potem była walka ekonomiczna i na cudy. Jak się później okazało pomógł mi fakt, że hostowałem grę, bo w tej samej turze skończyliśmy Wiszące Ogrody i zaliczyło je mnie.
Tsu bardzo ładnie szedł technologicznie i ciągle go goniłem. Ja za to zyskałem spora przewagę w młotkach i monetach. W końcówce tsu poszedł najpierw we fregaty a ja w działa. Zdobył przewagę na akwenie ale nie pozwoliło mu to przejąć mojej stolicy. Ja po dojściu do fregat przejąłem panowanie na morzu i atakiem z dwóch stron podbiłem imperium tsu.

Kilka screenów mam na steam.

May 18, 2011 at 23:44

Print
magmax
Status: Elite

Registered: Oct 13, 2010
Re: tsu vs oldkoyot [post #3]

Graty old!
Już wiem czemu tsu nie odpisywał na steam - oj nieładnie... - ale rozumiem ferwor walki...

Nas z huzarem steam postanowił wpakować w grę "wczytywankę" - to taki bonus gratisowy do Civ V.

Wczytujesz i czekasz czy się uda. Jak się nie uda to steam wygrywa. Wygrywa nerwy i czas grających.
Sromotnie przegraliśmy.

Wg mnie steam wygra każdą ligę.

May 19, 2011 at 00:07

Print
Krasny
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
Re: tsu vs oldkoyot [post #4]

Quote:
oldkoyot wrote:
Jak się później okazało pomógł mi fakt, że hostowałem grę, bo w tej samej turze skończyliśmy Wiszące Ogrody i zaliczyło je mnie.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to bodajże Maiar miał okazję to przetestować i nie jest to prawdą. To nie z racji hostowania zbudowałeś pierwszy. Ale dlaczego to chyba nikt nie wie

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl
May 19, 2011 at 01:07

Print
Alduviel
Status: Elite

Registered: Apr 13, 2011
Re: tsu vs oldkoyot / OLDKOYOT [post #5]

Ja uważam, że jeśli pierwszy zacząłeś albo więcej młotków miałeś nadwyżki czyli np. zostało 5 młotków do ukończenia a ty zużyłeś 15. Ale może w tym hostowaniu coś jest bo jak hostowałem gre to ukończyłem wielka biblie razem z przeciwnikiem i mnie zaliczyło :P

[Edited by Alduviel on May 19, 2011 at 05:50]

W chwale swej dobry, potĂŞÂżny i jasny"

May 19, 2011 at 05:49

Print
szuwar
Status: Hero

Registered: Jul 20, 2009
Re: tsu vs oldkoyot / OLDKOYOT [post #6]

Gratki Koyot!

May 19, 2011 at 08:33

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.