civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa III > oldkoyot vs MarcinGL / OLDKOYOT
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa III
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
oldkoyot vs MarcinGL / OLDKOYOT [post #1]

Termin: 28.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 24.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 16, 2011 at 14:44]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Apr 19, 2011 at 12:10

Print
MarcinGL
Status: Regular

Registered: Sept 04, 2008
Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #2]

Wiatj . Miło poznac - czekam na propozycje kiedy dasz rade

Apr 22, 2011 at 16:50

Print
MarcinGL

Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #3]

Pozdrawiam . Mam nadzieje ze uda nam sie nawiazac kontakt i zrobic to co juz dawno powinno byc zrobione - rozegrac meczyka. Pozdrawiam i czekam na kontakt bo na moje pisanie zazwyczaj pozostaje bez echa

May 12, 2011 at 08:21

Print
oldkoyot

Registered: Dec 19, 2010
Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #4]

no ja niestety nie mogę podać terminów, bo mam tryb życia jaki mam i ciężko mi się z wyprzedzeniem kilku dni zadeklarować. Nawet jednego dnia. Więc głównie umawiam się na steam.

Jakoś przedwczoraj do mnie zagadałeś tam i od razu odpowiedziałem. Jak zobaczę Cię na steam i nie będę z nikim grał to na pewno zagadam do Ciebie. Do 24 czerwca jeszcze sporo czasu mamy więc myślę, że zdążymy rozegrać meczyk.

May 12, 2011 at 09:09

Print
MarcinGL

Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #5]

super dzis ide na nocke do pracy ale teraz bede mial kilka dni wrazie czego jak bedziesz widzial to pisz odrazu ligowy jest najwazniejszy

May 12, 2011 at 09:40

Print
oldkoyot

Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #6]

i już po pierwszej sesji jesteśmy

3 gra z rzędu gdzie mój przeciwnik losuje Persów. Ja wylosowałem średniowiecznych Tajów. Ogólnie jest nieźle, ale MarcinGL jest właśnie w ciągu złotych er i robi mi sporo problemów. Właśnie wszedł pierwszy w Renesans.

May 12, 2011 at 13:23

Print
MarcinGL

Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #7]

napisze krotko bo teraz zbytnio czasu nie mam ale jak tylko bede mial to napisze wiecej . Gra bardzo ciekawa i niestety po ciezkiej walce i niezłomnym oporze zanosi sie ponownie na moja porażke . Niestety przykre ale prawdziwe . Początkowo to ja mialem przeage i trzymalem ja do renesansu. Potem Oldkoyot właczył male przyspieszenie i wkrótce pojechal troszke szybszym pociagiem. Po wynalezieniu bomby atamowej i zaatakowaniu mojego miasta jego przewaga jest juz kolosalna . Trzyma mnie wiara ze jak mam przegrac to po walce ale mimo ze mamy juz rok 2018 - do konca jest zdecydowanie dalej niz blizej . Jak to bylo powiedziane w jakims filmie - Umieraj wolnym - żyj wiecznie ( Cos w tym rodzaju)

May 14, 2011 at 04:59

Print
MarcinGL

Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #8]

Dokończylismy meczyka i niestety zakończylismy po wspanialej walce . Wspanialej dla mnie bo skończylem z honorem - Na tarczy:-((. Ale nie zalamuje sie bede walczyl w nastepnych meczykach jakie mi pozostaly. Mape mielismy ciezka - bardzo waskie gardełka nie bylo mozliwosci rozwiniecia armi . zreszta sam oldkoyot pisal ze był nastawiony na obrone i choc do konca go nekałem nie moglem mu nic zrobic moje dwie ofensywy w erze wspołczesnej zakonczyły sie nim na dobre sie rozpoczeły jedynymi sukcesami byl dwukrotne rozbicie sil przeciwnika ale nic wiecej . Co zawazyło o mojej klęsce - bomba atomowa i lotnictwo .
Oldkoyot Moje wielkie gratulacje.

May 16, 2011 at 12:45

Print
szuwar
Status: Hero

Registered: Jul 20, 2009
Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #9]

Gratki!

May 16, 2011 at 13:41

Print
Markus
Status: Elite

Registered: Oct 07, 2010
Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #10]

Gratulacje!

Baptised in fire, 40 to 1
Spirits of Spartans; death and glory!
Soldiers of Poland, second to none;
Wrath of the Wehrmacht brought to a halt!

May 16, 2011 at 14:36
Gadu-Gadu: 5629069
Print
oldkoyot

Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #11]

to tak dla wyrazistości dla robiących tabelkę:
cywilizacje losowe
Marcin GL - Persja
oldkoyot - Syjam

Gra była ciekawa ale strasznie długa. Zaatakować nie bardzo się dało bo z kasą były problemy. Raz zaryzykowałem i zrobiłem armię tak, że na minusie miałem gotówkę. Niestety armia okazała się za mała. Mapa super do obrony. Jakoś w epoce klasycznej nastawiłem się na budowę cudów, przez co miałem potem dużo więcej kultury. Jednak na zwycięstwo kulturowe też zabrakło by czasu do 2050. Udało się jakoś lepiej rozwinąć ekonomię i z tymi cudami miałem przewagę punktową. Marcin bardzo prosił o atak, żebym honorowo zakończył rozgrywkę. Więc się uparłem i wykorzystałem do tego bomby atomowe. Z tym, że mieliśmy po jednym uranie do dyspozycji. Puściłem chyba 5 bombek w przeciągu około 35 tur. Jedną robiłem 6 tur + przeniesienie do odpowiedniego miasta i atak. Potem wspomogłem się bombowcami stealth i odrzutowcami, żeby ostatecznie przejąć wszystkie miasta i na końcu stolicę, która na mapie po prostu była na szarym końcu za przesmykami. Pierwszy raz doszedłem w grze 1 vs 1 do tak dalekiej tury.

May 16, 2011 at 14:39

Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: oldkoyot vs MarcinGL [post #12]

Dzięki, oldkoyot, dobrze że przynajmniej Ty masz ludzkie serce.

May 16, 2011 at 14:44

Print
Rixi
Status: Redaktor

Registered: Dec 28, 2008
Re: oldkoyot vs MarcinGL / OLDKOYOT [post #13]

No ładnie Koyot Gratulacje.

May 16, 2011 at 18:34
Gadu-Gadu: 3114496
Print
Huzar_PL
Status: Hero

Registered: Oct 13, 2010
Re: oldkoyot vs MarcinGL / OLDKOYOT [post #14]

Gratki oldkoyot!
Ciekawa gra więc jakbyście jeszcze dorzucili z 1 screena na podgląd wlości to by było bardzo miło

May 16, 2011 at 18:40

Print
oldkoyot

Re: oldkoyot vs MarcinGL / OLDKOYOT [post #15]

screenów niestety nie robiłem. Chyba, że załaduję któryś zapis i z SI zrobię jak się da.

May 16, 2011 at 23:00

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.