civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa IVa > Ketchup76 vs MickeyMouse / MICKEYMOUSE
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa IVa
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Ketchup76 vs MickeyMouse / MICKEYMOUSE [post #1]

Termin: 28.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 24.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 04, 2011 at 08:53]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Apr 19, 2011 at 12:38

Print
Majonez
Status: Elite

Registered: Dec 23, 2010
Re: Ketchup76 vs MickeyMouse [post #2]

To se pograliśmy. Cała noc minęła szybko. Wygrał Mickey. Obaj wybraliśmy nacje random. Mnie trafiła się Rosja a koledze Grecy. Powinienem wygrać ale zrobiłem zbyt dużo błędów. Dzięki za grę i powodzenia w następnych

May 03, 2011 at 07:14
Gadu-Gadu: 1740053
Print
MickeyMouse
Status: Elite

Registered: Mar 05, 2011
Re: Ketchup76 vs MickeyMouse [post #3]

Skończyliśmy po 3 w nocy. Rzuciło nas daleko od siebie. Jak zobaczyłem stolicę kolegi to już widziałem swoją porażkę. 2x kamyki, sama stolica postawiona na srebrze, rzeki, więc kasy w bród, do tego górki, lasy, owce, krówki i potem oczywiście żelazo, czyli produkcja max a dochodzą jeszcze bonusy kasi w tym względzie. U mnie płasko, kasy dużo ale z produkcją problem, ciężko hoplitów wykorzystać bo daleko byliśmy, konnica owszem trochę rozrabiała na terytorium wroga, ale jak longów nabudował to tylko obrona. Linia frontu na górkach pomiędzy nami, jakby kolega coś strzelającego na dystans zbudował to by przełamał. Spróbował się przedrzeć jednocześnie z desantem 4 longów pod moją stolicą, ale wtedy już nadrobiłem z produkcją i dużo kasy na zakupy jednostek, 2 longi, trebuchet, muszkiet i konnica wybiły partyzantów. Na frontowych górkach było gorzej, musiałem się wycofać pod drugie miasto. Ale obroniłem i kontra, mozolne przesuwanie się naprzód plus desant konnicy na tyłach. Kolega miał szybciej strzelców, ale za mało ich zdążył zrobić, zdążyłem już 1 miasto zająć, wsparcie artylerii, 2 miasto spalone i Ketchup postanowił zaoszczędzić nam trochę czasu. Troszkę więcej doświadczenia w multi i by mnie szybko rozbił. Dzięki za emocjonującą gierkę i powodzenia w następnych

Moskwa:
[img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us">

Ateny:
[img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us">

[Edited by MickeyMouse on May 03, 2011 at 11:39]

May 03, 2011 at 11:26

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.